• 0Fani
  • 5547Byli tu
  • 0Imprezują tu

Śląska 75, Katowice

Informacje o klubie

Lokal zawdzięcza swą nazwę wydawanemu na Śląsku za czasów PRL tygodnikowi. W latach `70 i `80 „Panorama” była swoistym „oknem na świat” – czasopismem tworzonym na przekór surowym socjalistycznym kanonom. W zgodzie z duchem naszego patrona – nie zważając na oficjalne trendy, w opozycji do fast foodów i śmieciowego jedzenia i sterylnych wnętrz, które zabijają klimat – tworzymy lokal, w którym znajdziecie… …COŚ DLA CIAŁA… Przyjdźcie do nas zasmakować naszych specjałów – „Kokotę na szpinaku”, „Zupę Mańki z Mleczarni”, czy też skosztować „Placka pod specjalnym nadzorem”. Jeżeli nie wiecie, co z bogatej oferty wybrać – spytajcie naszych kelnerów i barmanów – są zawsze do Waszej dyspozycji. Zostańcie dłużej i spróbujcie naszego piwa z kija, bądź bogatej oferty drinków. …i COŚ DLA DUCHA… Starannie dobieramy muzykę prezentowaną w naszym lokalu, by tworzyć atmosferę, która przyciąga i absorbuje. Regularnie organizujemy koncerty na żywo. W Panoramie można posłuchać zarówno młodych, obiecujących muzyków, jak i tych bardziej doświadczonych i popularnych. Kryterium doboru artystów mamy jedno – prezentujemy tylko dobrą muzykę! WIDZIMY SIĘ W PANORAMIE! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska742

Club Rank śląskie101

Club Rank Katowice22

Liczba punktów klubu: 6 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Diastema W PanoramieDiastema W PanoramieCzwartek, 22 marca 2018Taneczna Impreza OstatkowaTaneczna Impreza OstatkowaSobota, 10 lutego 2018Sylwester W PanoramieSylwester W PanoramieNiedziela, 31 grudnia 2017Koncert 032 W Klubie PanoramaKoncert 032 W Klubie PanoramaCzwartek, 21 grudnia 2017Gastro Zbiórka 3- Pomóżmy Zwierzakom Przetrwać ZimęGastro Zbiórka 3- Pomóżmy Zwierzakom Przetrwać ZimęWtorek, 5 grudnia 2017Karaoke W PanoramieKaraoke W PanoramieCzwartek, 30 listopada 2017Andrzejki W PanoramieAndrzejki W PanoramieSobota, 25 listopada 2017Koncert  Tequila Sunrise  Popelina PanoramieKoncert Tequila Sunrise Popelina PanoramiePiątek, 27 października 2017Pubquiz W PanoramiePubquiz W PanoramieCzwartek, 12 października 2017Pubquiz W PanoramiePubquiz W PanoramieCzwartek, 28 września 2017