• 1Fani
  • 14335Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Narutowicza 28, Łódź

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Znajdujący się w centrum Łodzi PEWEX, to jedno z najczęściej odwiedzanych punktów na mapie klubowej miasta.Gościmy Państwa już od 12 lat..w każdy piątek i sobotę odwiedzają nas Goście spragnieni dobrej muzyki,tańca i amatorzy dobrych trunków . Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez zamkniętych. W klubie istnieje możliwość wynajęcia zarówno całego lokalu na wyłączność, jak i oddzielenia jednej z trzech sal.Dzięki temu możemy zaproponować Gościom organizację imprez,w których może uczestniczyć od 30 do 500 Gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę imprez w zakresie obsługi barmańskiej i kelnerskiej, wysokiej klasy oprawę muzyczną, nagłośnienie i oświetlenie. PEWEX znajduje się w odremontowanej kamienicy w centrum Łodzi. Zajmuje powierzchnię 700 m2, podzieloną na 2 sale oraz parkiet taneczny oraz taras. Każda z sal posiada własny bar z pełną gamą alkoholu, komfortowe kanapy, loże i stoliki. Wyposażenie klubu obejmuje także telewizory plazmowe, podesty taneczne, wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Specjalną atrakcją klubu są występy taneczne atrakcyjnych barmanek... na barze.Projekcje na ekranach i podesty do tańca. Istnieje możliwość rezerwacji loży,stolika,sali oraz zamówienia cateringu. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska186

Club Rank łódzkie15

Club Rank Łódź8

Liczba punktów klubu: 1628 Liczba klubów w systemie: 1663 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Mikołajki Dla SingliMikołajki Dla SingliSobota, 9 grudnia 2017Andrzejkowy Weekend W PewexieAndrzejkowy Weekend W PewexiePiątek, 1 grudnia 2017Katarzynki W Pewexie- Wszystkie Kaśki To Fantastyczne DziewczynyKatarzynki W Pewexie- Wszystkie Kaśki To Fantastyczne DziewczynySobota, 25 listopada 2017Impreza Dla Kobiet Po Przejściach I Mężczyzna Z PrzeszłościąImpreza Dla Kobiet Po Przejściach I Mężczyzna Z PrzeszłościąSobota, 18 listopada 2017Potańcówka W Stylu PrlPotańcówka W Stylu PrlSobota, 11 listopada 2017Impreza Dla Ludzi NiedoskonałychImpreza Dla Ludzi NiedoskonałychSobota, 4 listopada 2017Halloween W PewexieHalloween W PewexieSobota, 28 października 2017Impreza Dla Ludzi NiedoskonałychImpreza Dla Ludzi NiedoskonałychSobota, 21 października 2017Tu Się Podziały Tamte PrywatkiTu Się Podziały Tamte PrywatkiSobota, 14 października 2017Impreza Dla Kobiet Z Przeszłością I Mężczyzn Po PrzejściachImpreza Dla Kobiet Z Przeszłością I Mężczyzn Po PrzejściachSobota, 7 października 2017