• 1Fani
  • 13900Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Narutowicza 28, Łódź

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Znajdujący się w centrum Łodzi PEWEX, to jedno z najczęściej odwiedzanych punktów na mapie klubowej miasta.Gościmy Państwa już od 12 lat..w każdy piątek i sobotę odwiedzają nas Goście spragnieni dobrej muzyki,tańca i amatorzy dobrych trunków . Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez zamkniętych. W klubie istnieje możliwość wynajęcia zarówno całego lokalu na wyłączność, jak i oddzielenia jednej z trzech sal.Dzięki temu możemy zaproponować Gościom organizację imprez,w których może uczestniczyć od 30 do 500 Gości. Zapewniamy profesjonalną obsługę imprez w zakresie obsługi barmańskiej i kelnerskiej, wysokiej klasy oprawę muzyczną, nagłośnienie i oświetlenie. PEWEX znajduje się w odremontowanej kamienicy w centrum Łodzi. Zajmuje powierzchnię 700 m2, podzieloną na 2 sale oraz parkiet taneczny oraz taras. Każda z sal posiada własny bar z pełną gamą alkoholu, komfortowe kanapy, loże i stoliki. Wyposażenie klubu obejmuje także telewizory plazmowe, podesty taneczne, wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Specjalną atrakcją klubu są występy taneczne atrakcyjnych barmanek... na barze.Projekcje na ekranach i podesty do tańca. Istnieje możliwość rezerwacji loży,stolika,sali oraz zamówienia cateringu. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska159

Club Rank łódzkie13

Club Rank Łódź7

Liczba punktów klubu: 1876 Liczba klubów w systemie: 1662 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Tu Się Podziały Tamte PrywatkiTu Się Podziały Tamte PrywatkiSobota, 14 października 2017Impreza Dla Kobiet Z Przeszłością I Mężczyzn Po PrzejściachImpreza Dla Kobiet Z Przeszłością I Mężczyzn Po PrzejściachSobota, 7 października 2017Czerwone Szpilki W Wielkim PewexieCzerwone Szpilki W Wielkim PewexiePiątek, 6 października 2017Cho Do Pewexu Sobota 30092017Cho Do Pewexu Sobota 30092017Sobota, 30 września 2017Happy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoHappy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoPiątek, 15 września 2017Happy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoHappy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoPiątek, 8 września 2017Happy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoHappy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoPiątek, 1 września 2017Kicz Party W PewexieKicz Party W PewexieSobota, 26 sierpnia 2017Happy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoHappy Hours W Pewexie Jedno Piwko To Nie PiwkoPiątek, 25 sierpnia 2017Kapitańskie Tango W PewexieKapitańskie Tango W PewexieSobota, 19 sierpnia 2017