• 0Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Warszawska 100 A, Olsztyn

Informacje o klubie

Na klubowej mapie Wyszkowa, w samym jego centrum powstał punkt o nazwie MOZI Club & Restaurant. Miejsce z założenia stworzone by zapewnić zabawę w towarzystwie dorosłych i kulturalnych gości i to jest jego dewizą. Wnętrza dawnego kina, przyprawione nutką nowoczesności oraz najlepsze elektroniczne brzmienia wyrażają wewnętrzną percepcję MOZI. MOZI to przede wszystkim miejsce o szczególnym nacisku na dobrą zabawę i zadowolenie klientów. Atmosferę klubu mają tworzyć właśnie nasi goście. Oferta lokalu jest niezwykle różnorodna ale wspólnym mianownikiem zawsze pozostaje wysoka jakość. Przez dwa dni w tygodniu można się zabawić przy porywających brzmieniach klubowych z całego świata. Klub oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji stolików, by wieczór był jeszcze bardziej udany a goście czuli się komfortowo. Klub otwarty jest od piątku do soboty, od 21:00 do 5:00. Niewątpliwą jego zaletą jest kulturalna selekcja oraz dyskretna i profesjonalna ochrona. MOZI Club & Restaurant to niepowtarzalne miejsce dla wyjątkowych osób.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska829

Club Rank warmińsko-mazurskie19

Club Rank Olsztyn8

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Habakuk I Hurt Wspólna Trasa 14 KwietniaHabakuk I Hurt Wspólna Trasa 14 KwietniaCzwartek, 14 kwietnia 2011Peja W PinezcePeja W PinezceNiedziela, 10 kwietnia 2011PLAYBOY NightPLAYBOY NightPiątek, 8 kwietnia 2011Koncert Huntera W PinezceKoncert Huntera W PinezceCzwartek, 7 kwietnia 2011Skandalizm - Co Sobotę W Klubie PinezkaSkandalizm - Co Sobotę W Klubie PinezkaSobota, 2 kwietnia 2011Skandalizm W Rytmie CongaSkandalizm W Rytmie CongaSobota, 26 marca 2011Are You Wiosna Powitajmy Wiosnę PiknikiemAre You Wiosna Powitajmy Wiosnę PiknikiemPiątek, 25 marca 2011Olsztyński Kabareton - Śmiej Się Do Łez Z PinezkąOlsztyński Kabareton - Śmiej Się Do Łez Z PinezkąNiedziela, 20 marca 2011I Urodziny Pinezki Piątek Sobota Niedziela -Zagra Dj PuoteckI Urodziny Pinezki Piątek Sobota Niedziela -Zagra Dj PuoteckPiątek, 18 marca 2011Skandalizm - Co Sobotę W Klubie Pinezka Panie Do 22 Wstęp FreeSkandalizm - Co Sobotę W Klubie Pinezka Panie Do 22 Wstęp FreeSobota, 26 lutego 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo