• 2Fani
  • 13004Lubią to
  • 4203Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul. Podgrodzie 1a
, Koszalin

Informacje o klubie

Piątkowe imprezy w PITBULL ENERGY KLUB, zatytułowane Club Style nie będą zamykały się na jeden gatunek muzyczny. Będzie to szeroko pojęta elektroniczna muzyka taneczna , aktualnie królująca w różnych miejscach na świecie a na co dzień nie koniecznie można ją usłyszeć w radiu czy tv. Oprócz nowych rezydentów, którzy zadbają o nowy styl muzyczny klubu,będziemy zapraszać gości z Polski i zagranicy ,którzy trwale zaznaczyli się na mapie clubbingu . Sobota w Pitbull Energy Klub to muzyczne wydarzenie na klubowej mapie Koszalina,mające łączyć muzycznie pokolenia , klasyczne sprawdzone klubowe dancefloor killery z lat 60,70,80,90 w nowych remixach i rzeczy ,które dopiero wchodzą na światowe listy przebojów. Klub znajduje się w centrum Koszalina. Jest najlepiej usytuowanym lokalem w mieście z dużą ilością miejsc parkingowych oraz postojem TAXI. Klub zapewnia bawiącym się gościom niesamowity klimat w tanecznych rytmach muzyki klubowej. Gwarantujemy miłą zabawę, oraz bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Wchodząc do lokalu akceptujesz nasz regulamin, oraz wyrażasz zgodę na publikację zdjęć i filmów. Regulamin Pitbull Energy Club 1. Imprezy w klubie odbywają się w każdy piątek i sobotę. 2. Imprezy w klubie są biletowane. 3. Bilet upoważnia do wejścia oraz przestrzegania niniejszego regulaminu. 4. Lokal ze względów bezpieczeństwa jest monitorowany. 5. Osoby agresywne w stosunku do innych uczestników imprezy lub do pracowników klubu będą proszone o opuszczenie lokalu. 6. Osoby, które będą dokonywać aktów wandalizmu i niszczenia klubu będą zobowiązane do pokrycia kosztów usunięcia szkody. 7. W klubie istnieje możliwość dokonania rezerwacji loży. 8. Rezerwację należy odebrać do godz. 23.30. 9. Fotograf wykonuje zdjęcia podczas imprez klubowych, następnie publikuje je na stronie lokalu. 10.Zdjęcia umieszczane w galerii klubu na prośbę mogą być usunięte. 11. W klubie obowiązuje schludny ubiór. 12. Osoby przebywające na terenie lokalu, automatycznie akceptują jego regulamin. Lokal otwarty w każdy piątek i sobotę od godziny 22:00. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska56

Club Rank zachodnio-pomorskie3

Club Rank Koszalin1

Liczba punktów klubu: 1329 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Jesteśmy Na Wczasach Czyli Polska MiłośćJesteśmy Na Wczasach Czyli Polska MiłośćNiedziela, 18 czerwca 2017Księżyc Nad BuffaloKsiężyc Nad BuffaloSobota, 17 czerwca 2017Noc Poety Wiersze I Piosenki Jonasza KoftyNoc Poety Wiersze I Piosenki Jonasza KoftyNiedziela, 11 czerwca 2017Noc Poety Wiersze I Piosenki Jonasza KoftyNoc Poety Wiersze I Piosenki Jonasza KoftySobota, 10 czerwca 2017Jesteśmy Na Wczasach Czyli Polska MiłośćJesteśmy Na Wczasach Czyli Polska MiłośćNiedziela, 4 czerwca 2017Cute Poison B-DayCute Poison B-DayPiątek, 31 marca 2017Nieobliczalne Piątki Z Warsaw Shore Aż Do WakacjiNieobliczalne Piątki Z Warsaw Shore Aż Do WakacjiPiątek, 17 marca 2017Dzień KobietDzień KobietSobota, 4 marca 2017Nieobliczalne Piątki Z Warsaw Shore Aż Do WakacjiNieobliczalne Piątki Z Warsaw Shore Aż Do WakacjiPiątek, 3 marca 2017Retro Party Zakończenie KarnawałuRetro Party Zakończenie KarnawałuSobota, 25 lutego 2017