• 2Fani
  • 13250Lubią to
  • 6915Byli tu
  • 0Imprezują tu

Skwer Kościuszki (Al. Jana Pawła II 11)
, Gdynia

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub POKŁAD to miejsce o niepowtarzalnym charakterze. Oryginalny wystrój, czerpiący bogato z nadmorskich tradycji, nadaje tu wyjątkowy klimat każdemu zakątkowi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasi goście wielokrotnie korzystają z możliwości organizowania biesiad i imprez okolicznościowych przy bogato zastawionych stołach klubu. Ci, którzy wolą bardziej intymną atmosferę świetnie czują się przy dwuosobowych stolikach dyskretnie ustawionych na piętrze. Centralnym punktem wnętrza jest dwupoziomowa scena, jednak oczy gości od razu przykuwa ogromna replika starego żaglowca, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Mimo wielkiej powierzchni POKŁADU króluje tu ciepła, przyjazna atmosfera, a to za sprawą wszechobecnego drewna, stonowanych kolorów i dyskretnego oświetlenia. Dodatkowym atutem tego miejsca jest z niezwykłą starannością dobrana muzyka - najlepsze i porywające do tańca przeboje ostatnich trzydziestu lat, które zapewniają wspaniałą zabawę do samego rana.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska164

Club Rank pomorskie17

Club Rank Gdynia3

Liczba punktów klubu: 1710 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Latino Czwarek W Klubie PokładLatino Czwarek W Klubie PokładCzwartek, 23 marca 2017Czas Na Twój GłosCzas Na Twój GłosŚroda, 22 marca 2017Dzień Św Patryka W Klubie PokładDzień Św Patryka W Klubie PokładPiątek, 17 marca 2017Latino Czwarek W Klubie PokładLatino Czwarek W Klubie PokładCzwartek, 16 marca 2017Czas Na Twój GłosCzas Na Twój GłosŚroda, 15 marca 2017Kasia Kowalska - ElektrycznieKasia Kowalska - ElektrycznieNiedziela, 12 marca 2017Latino Czwarek W Klubie PokładLatino Czwarek W Klubie PokładCzwartek, 9 marca 2017Czas Na Twój Głos  Dzień Kobiet - Czyli Kobiety Na BaletyCzas Na Twój Głos Dzień Kobiet - Czyli Kobiety Na BaletyŚroda, 8 marca 2017Tańczymy I Cytrynówkę SączymyTańczymy I Cytrynówkę SączymyPiątek, 3 marca 2017Czwartkowe Szaleństwo Dj MamutCzwartkowe Szaleństwo Dj MamutCzwartek, 2 marca 2017