• 2Fani
  • 13390Lubią to
  • 7101Byli tu
  • 0Imprezują tu

Skwer Kościuszki (Al. Jana Pawła II 11)
, Gdynia

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Klub POKŁAD to miejsce o niepowtarzalnym charakterze. Oryginalny wystrój, czerpiący bogato z nadmorskich tradycji, nadaje tu wyjątkowy klimat każdemu zakątkowi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasi goście wielokrotnie korzystają z możliwości organizowania biesiad i imprez okolicznościowych przy bogato zastawionych stołach klubu. Ci, którzy wolą bardziej intymną atmosferę świetnie czują się przy dwuosobowych stolikach dyskretnie ustawionych na piętrze. Centralnym punktem wnętrza jest dwupoziomowa scena, jednak oczy gości od razu przykuwa ogromna replika starego żaglowca, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Mimo wielkiej powierzchni POKŁADU króluje tu ciepła, przyjazna atmosfera, a to za sprawą wszechobecnego drewna, stonowanych kolorów i dyskretnego oświetlenia. Dodatkowym atutem tego miejsca jest z niezwykłą starannością dobrana muzyka - najlepsze i porywające do tańca przeboje ostatnich trzydziestu lat, które zapewniają wspaniałą zabawę do samego rana.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska195

Club Rank pomorskie19

Club Rank Gdynia3

Liczba punktów klubu: 1480 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Wielki Finał - Czas Na Twój Głos - Wygraj TysiakaWielki Finał - Czas Na Twój Głos - Wygraj TysiakaŚroda, 26 kwietnia 2017Latino Czwartek W Klubie PokładLatino Czwartek W Klubie PokładCzwartek, 20 kwietnia 2017Czas Na Twój Głos - Ostatnia Szansa Przed FinałemCzas Na Twój Głos - Ostatnia Szansa Przed FinałemŚroda, 19 kwietnia 2017Hej Króliczku Co Masz W Koszyczku Easter Party W Klubie PokładHej Króliczku Co Masz W Koszyczku Easter Party W Klubie PokładNiedziela, 16 kwietnia 2017Czas Na Twój Głos - Wygraj TysiakaCzas Na Twój Głos - Wygraj TysiakaŚroda, 12 kwietnia 2017Coma Na PokładzieComa Na PokładzieNiedziela, 9 kwietnia 2017Latino Czwartek W Klubie PokładLatino Czwartek W Klubie PokładCzwartek, 6 kwietnia 2017Czas Na Twój GłosCzas Na Twój GłosŚroda, 5 kwietnia 2017Latino Czwarek W Klubie PokładLatino Czwarek W Klubie PokładCzwartek, 30 marca 2017Czas Na Twój GłosCzas Na Twój GłosŚroda, 29 marca 2017