• 62Fani
  • 1Byli tu
  • 0Imprezują tu

ul Św. Marcin, Poznań

Informacje o klubie

Jedenaste piętro, punkt widokowy, oldskulowy budynek. Klub w nowej formule łączy ze sobą 3 funkcje: lunch cafe, internet cafe i salę klubową. W ten sposób sympatycy klubowych klimatów mogą od rana spędzać czas wolny. Mocca Bar to typowo kawiarniana część lokalu, gdzie znajdują się jasne, skórzane kanapy, stoliki oraz bar. Idealne miejsce na wypicie dobrej kawy, przegryzienie czegoś smacznego, spotkanie z przyjaciółmi. Dalej idąc przechodzimy do interet cafe, gdzie w ciszy i spokoju można surfować w necie.Przechodząc przez salę główną wchodzimy do części klubowej. Tam również można rozgościć się na wygodnych skórzanych sofach. Ze wszystkich stron świata widoczna jest panorama miasta /dodatkowa atrakcja dla turystów/.


Lokal
został zaprojektowany przez właścicieli klubu. Nowocześnie z lekką nutą orientu. Wnętrze jest przestronne, proste i bardzo przytulne. Nie ma tu przypadkowości. Choć klublokawiaria działa na trzech płaszczyznach całość jest ze sobą bardzo konsekwentnie i ze smakiem skomponowana, a
lokalizacja - cóż bardzo oryginalna.

 

Zwolennicy
clubbingu mają do dyspozycji powiększony dancefloor... powierzchnia klubowa została powiększona o 10 piętro. Klub jest otwarty codziennie od godziny 15.00, ale w niedalekiej przyszłości godziny otwarcia ulegną zmianie. Klub będzie czynny od godziny 10.00.Wstęp jest płatny w weekend w zależności od imprezy, od 5 złotych. Menu dostępne jest w atrakcyjnych cenach dla studentów.

 

Vinyl
& Vision to cykl imprez, które odbywają się co tydzień od środy do soboty z udziałem dj rezydentów lub zaproszonych gości. Poszczególne dni z cyklu nazywają się:

 

Środy ‘Chilli music’ presented by Robert Busha [e.k. crew],


Czwartki - ‘Water lounge’ presented by Joana & Base,


Piątki – ‘Chic music’, 


Soboty – ‘Dali’s Fever’.


Z klubem współpracują dj:


Robert Busha [e.k. crew], Maceo Wyro [W-wa], Haze [vinylshop.pl], Katrzy &
Guiddo [Poznań / jazz radio / w-wa], Jaana, Base,  Hoshi, Art de
Neuve [vinylshop.pl]

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska189

Club Rank wielkopolskie34

Club Rank Poznań14

Liczba punktów klubu: 310 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Miejski PląsMiejski PląsSobota, 30 czerwca 20122funky In Here Ft Dj Benda2funky In Here Ft Dj BendaSobota, 23 czerwca 2012Post Dali Po SąsiedzkuPost Dali Po SąsiedzkuSobota, 12 maja 2012A Jak AfterA Jak AfterSobota, 17 marca 2012Groovemehard Ft Dj Simo  Dj BiskupGroovemehard Ft Dj Simo Dj BiskupSobota, 10 marca 2012Q Znaczy Najwyższa JakośćQ Znaczy Najwyższa JakośćPiątek, 9 marca 2012Szczęście Zawita Na Xi PSzczęście Zawita Na Xi PSobota, 25 lutego 2012Xi PRzykazań MiłosnychXi PRzykazań MiłosnychSobota, 11 lutego 2012Na Xi P Atmosfera Zawsze Jest Gorąca - Zapewnia Dj ShortyNa Xi P Atmosfera Zawsze Jest Gorąca - Zapewnia Dj ShortySobota, 4 lutego 2012Widok Na Miasto NocąWidok Na Miasto NocąSobota, 28 stycznia 2012