• 9Fani
  • 9337Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Krzeczowice 92 , Krzeczowice k. Przeworska

Informacje o klubie

Początki działalności klubu RESTAN sięgają 1993 roku, w którym zaczął funkcjonować jako miejscowy pub. Na tym jednak nie poprzestano… Kolejną ideą, jaka zrodziła się tuż po powstaniu, było wykorzystanie jednej z sal i przekształcenie jej w podłoge taneczną, tzw. “dancefloor”. Pomysł ten okazał się strzałem w 10, gdyż krzeczowickie dyskoteki z roku na rok osiągały coraz większą popularność.. I w ten właśnie sposób nasz klub stał się jedną z najpopularniejszych dyskotek w okolicy. Dyskoteki “na starym gruncie” odbywały się do października 2001 roku. Drugą znamienną datą jest 5 październik 2001 roku, kiedy to zakończono realizację zamysłu powiększenia obiektu. Ta pierwsza strona “nowej historii” na zawsze utrwaliła się w pamięci naszych Klubowiczów. Od tego momentu charakter dyskotek diametralnie się zmienił. Naszych pierwszych gości w zachwyt wprowadził specyficzny klimat i gorąca (znana z dotychczasowych imprez), niepowtarzalna atmosfera. Nowa, ulepszona wersja klubu pozwoliła nam na przyjmowanie większej liczby gości. Imprezy zyskały wielki rozgłos nie tylko na podkarpaciu ale także poza granicami województwa. W chwili obecnej klub nieustannie się rozwija. Wiele gwiazd muzyki klubowej a także znakomitych polskich dj-ów odwiedza naszą dyskotekę. Organizowane są również specyficzne dla tego klubu imprezy. W niedalekiej przyszłości planowane są kolejne prace remontowe mające na celu podniesienie standardu obiektu.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska164

Club Rank podkarpackie7

Club Rank Krzeczowice k. Przeworska1

Liczba punktów klubu: 1288 Liczba klubów w systemie: 1639 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Czadoman W Restan Club KrzeczowiceCzadoman W Restan Club KrzeczowiceNiedziela, 19 października 2014Patman Crew W Klubie RestanPatman Crew W Klubie RestanSobota, 4 października 2014Max Farenthide W Restan Club KrzeczowiceMax Farenthide W Restan Club KrzeczowiceSobota, 27 września 2014Będzie Się DziałoBędzie Się DziałoSobota, 23 listopada 2013Evelyn W Klubie RestanEvelyn W Klubie RestanSobota, 27 kwietnia 201319 Urodziny Klubu Restan19 Urodziny Klubu RestanSobota, 10 listopada 2012Gold HitsGold HitsNiedziela, 27 maja 2012Restan Club NightRestan Club NightSobota, 26 maja 2012Eurodance NightEurodance NightNiedziela, 20 maja 2012Dirty Dancing NightDirty Dancing NightSobota, 19 maja 2012