• 10Fani
  • 10707Lubią to
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Krzeczowice 92 , Krzeczowice k. Przeworska

Najnowsze zdjęcia z imprez z klubu Restan Club Krzeczowice k. Przeworska

Informacje o klubie

Początki działalności klubu RESTAN sięgają 1993 roku, w którym zaczął funkcjonować jako miejscowy pub. Na tym jednak nie poprzestano… Kolejną ideą, jaka zrodziła się tuż po powstaniu, było wykorzystanie jednej z sal i przekształcenie jej w podłoge taneczną, tzw. “dancefloor”. Pomysł ten okazał się strzałem w 10, gdyż krzeczowickie dyskoteki z roku na rok osiągały coraz większą popularność.. I w ten właśnie sposób nasz klub stał się jedną z najpopularniejszych dyskotek w okolicy. Dyskoteki “na starym gruncie” odbywały się do października 2001 roku. Drugą znamienną datą jest 5 październik 2001 roku, kiedy to zakończono realizację zamysłu powiększenia obiektu. Ta pierwsza strona “nowej historii” na zawsze utrwaliła się w pamięci naszych Klubowiczów. Od tego momentu charakter dyskotek diametralnie się zmienił. Naszych pierwszych gości w zachwyt wprowadził specyficzny klimat i gorąca (znana z dotychczasowych imprez), niepowtarzalna atmosfera. Nowa, ulepszona wersja klubu pozwoliła nam na przyjmowanie większej liczby gości. Imprezy zyskały wielki rozgłos nie tylko na podkarpaciu ale także poza granicami województwa. W chwili obecnej klub nieustannie się rozwija. Wiele gwiazd muzyki klubowej a także znakomitych polskich dj-ów odwiedza naszą dyskotekę. Organizowane są również specyficzne dla tego klubu imprezy. W niedalekiej przyszłości planowane są kolejne prace remontowe mające na celu podniesienie standardu obiektu.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska198

Club Rank podkarpackie10

Club Rank Krzeczowice k. Przeworska1

Liczba punktów klubu: 1136 Liczba klubów w systemie: 1640 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Dnf  VnalogicDnf VnalogicSobota, 24 stycznia 2015Koncert LongjuniorKoncert LongjuniorNiedziela, 18 stycznia 201521 Urodziny Klubu Restan21 Urodziny Klubu RestanSobota, 22 listopada 2014After Party W Restan ClubAfter Party W Restan ClubNiedziela, 16 listopada 2014Czadoman W Restan Club KrzeczowiceCzadoman W Restan Club KrzeczowiceNiedziela, 19 października 2014Patman Crew W Klubie RestanPatman Crew W Klubie RestanSobota, 4 października 2014Max Farenthide W Restan Club KrzeczowiceMax Farenthide W Restan Club KrzeczowiceSobota, 27 września 2014Będzie Się DziałoBędzie Się DziałoSobota, 23 listopada 2013Evelyn W Klubie RestanEvelyn W Klubie RestanSobota, 27 kwietnia 201319 Urodziny Klubu Restan19 Urodziny Klubu RestanSobota, 10 listopada 2012