• 5Fani
  • 2473Byli tu
  • 0Imprezują tu

Bohaterów Warszawy 20, Międzyzdroje

Informacje o klubie

Scena to najdłużej działająca dyskoteka w Międzyzdrojach. Przez lata była symbolem zabawy na zachodniopomorskim wybrzeżu. Każdy kto choć raz był w tym kurorcie na pewno słyszał o Scenie. To jedna z najbardziej popularnych dyskotek na wybrzeżu. Co roku latem, na parkiecie spotkacie tu tłumy turystów, spragnionych dobrej zabawy. Disco Scena mieści się przy promenadzie w budynku Międzynarodowego Domu Kultury. Lokal ma doskonałą lokalizację, w pobliżu centrum miasta i plaży. Łatwo go znaleźć i dzięki temu jest chętnie odwiedzany przez turystów i gwiazdy, które co roku pojawiają się w Międzyzdrojach. Duży wybór alkoholi i ciekawych koktajli, zadowoli nawet najbardziej wybrednych; do tego ceny, zaskakująco przystępne jak na nadmorski kurort. Dzięki temu, że lokal jest klimatyzowany, jest tu chłodno i przyjemnie nawet w najbardziej upalny dzień. Scena posiada również ekskluzywny VIP room, który można wynająć, aby urządzić w nim wyjątkową imprezę dla grona przyjaciół. Nasi barmani w dzień rozpieszczą wasze kubki smakowe przepysznymi koktajlami na naszym nowym ogrodzie który mieści się przed lokalem scena i jest czynny dla was od godziny 12.00 do momentu otwarcia dyskoteki. Prawdziwe szaleństwo zaczyna się jednak po godzinie 21, kiedy to Scena zmienia się w dyskotekę. Parkiet jest zawsze wypełniony po brzegi. Widać, że to jedno z najmodniejszych miejsc na naszym wybrzeżu. Noc w tym miejscu na pewno dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń. 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska412

Club Rank zachodnio-pomorskie20

Club Rank Międzyzdroje1

Liczba punktów klubu: 87 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Ostatnie Gastro PartyOstatnie Gastro PartyNiedziela, 27 sierpnia 2017Babilon Mma1 AfterpartyBabilon Mma1 AfterpartyPiątek, 18 sierpnia 2017Jack DanielS W Disco ScenaJack DanielS W Disco ScenaSobota, 12 sierpnia 2017Copa FinlandiaCopa FinlandiaPiątek, 28 lipca 2017Before SummerBefore SummerPiątek, 9 czerwca 2017Ksw 39Ksw 39Sobota, 27 maja 2017Przedsmak Wakacji W SceniePrzedsmak Wakacji W ScenieCzwartek, 25 maja 2017GastropartyGastropartyNiedziela, 19 czerwca 2016Sylwester 2016Sylwester 2016Czwartek, 31 grudnia 2015Pastorałka Mocno KropionaPastorałka Mocno KropionaCzwartek, 24 grudnia 2015
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Boszkowo Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa