• 1Fani
  • 1395Lubią to
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

Wielka 18, Poznań

Informacje o klubie

DJ JAY & DJ HOLLEN Jay i Hollen to dj-e którzy przez lata pracy w klubach na terenie kraju oraz poza jego granicami zdobywali niezbędne doświadczenia aby później stać się perfekcyjnym duetem grającym muzykę klubową. W setach prezentowanych przez nich można usłyszeć różnego rodzaju nowoczesne rytmy i brzmienia z gatunku muzyki house. Inspiracje muzyczne czerpią z klubów uznawanych za najlepsze na świecie. Odwiedzali m.in. kluby na Ibizie: Pacha, Amnesia, Space, El Divino, Cafe Mambo, Eden, Bora Bora oraz ulubiony i jednocześnie uznany za najlepszy klub plażowy na świecie Ushuaia w którym to w 2011 r. spędzili 10 dni. Poza Ibizą na ich drodze stanęły kluby Sensation, Studio (Budapeszt) Tito's(Palma de Mallorca), Colorado Club, Paradiso Beach Club (Rodos) oraz wiele innych. Jay i Hollen to duet na tyle kreatywny że dla pełnego urozmaicenia swoich setów często występują z muzykami którzy w bardzo płynący i melodyjny sposób dogrywają muzykę na żywo np na saksofonie, djembe a nawet na akordeonie. Współpracują także z wokalistami prezentując pełne energii live-acty. Pozytywna enegria jaka płynie z głośników podczas kolejnych setów jest również inspiracją do poszukiwania nowych brzmień i wzbogacania wiedzy muzycznej przekładając to na parkiet. Każdy kto identyfikuje się z muzyką klubową nie będzie zawiedziony. A o to zadbają doświadczenie dj-e Jay & Hollen.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska292

Club Rank wielkopolskie50

Club Rank Poznań19

Liczba punktów klubu: 174 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Jay  HollenJay HollenNiedziela, 25 sierpnia 2013RetrospekcjaRetrospekcjaSobota, 9 lutego 2013Sylwester W Klubie Sokół  201213Sylwester W Klubie Sokół 201213Poniedziałek, 31 grudnia 2012House  plosion W Klubie SokółHouse plosion W Klubie SokółSobota, 21 lipca 2012Euro 2012 Polska  GrecjaEuro 2012 Polska GrecjaPiątek, 8 czerwca 2012