• 138Fani
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

ul. Półwiejska 42 (Stary Browar), Poznań

Informacje o klubie

W ostatnich latach byliśmy świadkami niekwestionowanego rozkwitu kultury klubowej w Polsce, a jednym z czołowych miejsc promujących nowe brzmienia był poznański Eskulap. To właśnie tu zagrały takie sławy jak: MARSHALL JEFFERSON, LOTTIE, JAMES ZABIELA, SOUL PROVIDERS, JUSTIN DRAKE, KING ROC, SMOKIN JO, JAZZY M, M.A.N.D.Y., D. RAMIREZ, WALLY LOPEZ, EDDIE AMADOR, , PAUL JACKSON, ASIAN DUB FOUNDATION, MISS KITTIN & THE HACKER, US3, JAGA JAZZIST i wielu innych. Te niezapomniane imprezy dostarczały wspaniałych wrażeń zarówno klubowiczom, jak i samym artystom, którzy do dziś wspominają żywiołowe przyjęcie przez publikę.

Mając za sobą wiele niezapomnianych imprez oraz pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu jednego z najlepszych klubów w Polsce, twórcy sukcesu Eskulapa postanowili podjąć nowe wyzwanie, a jest nim SQ KLUB.

Wystrój

Ukryty w Starym Browarze SQ klub to miejsce łączące w sobie ciepłą elegancję i nowoczesny minimalizm. We wnętrzach umiejętnie przenikają się barwy piaskowego beżu, soczystej pomarańczy i szlachetnego burgunda. Nietuzinkowa aranżacja przestrzeni sprawia, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Ważnym elementem jest również chillout z wygodnymi kanapami oraz dj-ką w zaokrąglonych kształtach, pełen prawdziwej atmosfery relaksu. Nad wnętrzami pracowali w swoim laboratorium architekci ze studia easst.com.

Muzyka i performance

SQ klub muzycznie nawiązuje do dobrych tradycji Eskulapa, zapraszając najlepszych wykonawców z Polski i zagranicy. Wśród nich znajdują się również rezydenci klubu SQ: BASE (rezydent dawnego Eskulapa), JUNIORE (team dabitemWucho), oraz HAGAL (team Sound Revolt). W klubie usłyszymy wszelkie odmiany muzyki house (wesołe, przestrzenne i energetyczne), nujazz, a także oryginalne brzmienia disco, funku i soulu grane z czarnych krążków przez dj-ów będących ich największymi fanami. W SQ można również usłyszeć duety dj-skie wspierane przez instrumentalistów i wokalistów oraz występy gwiazd grających muzykę klubową na żywo.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska100

Club Rank wielkopolskie18

Club Rank Poznań6

Liczba punktów klubu: 710 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych