• 0Fani
  • 47Byli tu
  • 0Imprezują tu

9 Maja 2A
, Bełchatów

Informacje o klubie

Witamy w Klubie Stary Młyn! Dla tych, którzy się nie orientują – znajdujemy się w centrum Bełchatowa, przy ul. 9 Maja 2A. Jest to idealne miejsce do zabawy w dobrym towarzystwie, przy kolorowych drinkach i świetnej muzyce. W tygodniu zapraszamy do ogródka piwnego a także do gry w bilard, piłkarzyki i darta ( do Waszej dyspozycji, na pierwszym piętrze lokalu, są: dwa stoły do gry w piłkarzyki, dwa do gry w bilard oraz jedna maszyna do gry w darta). W każdy czwartek zdzieramy struny głosowe podczas wieczoru Karaoke! W weekendy zaś zapraszamy na imprezy, podczas których na pewno będziecie się świetnie bawić. Do szaleństw na parkiecie zapraszają Dj’e i cała obsługa Klubu. Na naszych imprezach króluje muzyka taneczna aczkolwiek nie zapominamy o największych przebojach z list polskich i światowych. Zapraszamy! Klub Stary Młyn...i wszystko jasne! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska829

Club Rank łódzkie48

Club Rank Bełchatów3

Liczba punktów klubu: 0 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Hot SummerHot SummerPiątek, 29 czerwca 2012KaraokeKaraokeCzwartek, 24 maja 2012Wehikuł CzasuWehikuł CzasuCzwartek, 10 maja 2012Majówka W Starym MłynieMajówka W Starym MłyniePoniedziałek, 30 kwietnia 2012Szafa GrającaSzafa GrającaPiątek, 27 kwietnia 2012KaraokeKaraokeCzwartek, 26 kwietnia 2012La BalangaLa BalangaSobota, 14 kwietnia 2012KaraokeKaraokeCzwartek, 12 kwietnia 2012Świąteczny Turniej Futbolu Stołowego W Klubie Stary MłynŚwiąteczny Turniej Futbolu Stołowego W Klubie Stary MłynNiedziela, 8 kwietnia 2012Świąteczna BomblerkaŚwiąteczna BomblerkaPiątek, 6 kwietnia 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa