• 0Fani
  • 225Lubią to
  • 5Byli tu
  • 0Imprezują tu

Rynek26/27 , Wrocław

Informacje o klubie

Nowo powstały klub TABASCO położony na wrocławskim rynku przykuwa uwagę naszych gości swoim niepowtarzalnym wyglądem i stylem. Ten, wzorowany na podstawie architektury półwyspu Jukatan lokal zbudowany od podstaw przy asyście architekta wnętrz, który to spędził ostatnie trzy lata w Meksyku dają nam gwarancje oryginalności. Klub o powierzchni 190m2 posiada 110 miejsc siedzących, lecz jesteśmy w stanie zagwarantować miłe spędzenie wolnego czasu dla dużo większej liczby klientów.

Lokal czynny jest codziennie od godziny 18.00, gdzie wiodącym nurtem muzycznym jest latino. Bar zaopatrzony jest w ponad 150 różnych alkoholi, z czego 14 to Tequile. Bardzo szeroki asortyment whisky i whiskey zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy tego gatunku. Wiedząc o tym, że w naszym lokalu panować będzie wyjątkowo gorąca atmosfera zabawy, wyposażyliśmy Go w super urządzenia klimatyzacyjne, które dają komfort miłej zabawy dla naszych gości.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska641

Club Rank dolnośląskie70

Club Rank Wrocław41

Liczba punktów klubu: 22 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Zapraszamy Do Nowego Miejsca Cherry ClubZapraszamy Do Nowego Miejsca Cherry ClubSobota, 24 września 2011Tabasco HistoriaTabasco HistoriaCzwartek, 22 września 2011Chippendales NightChippendales NightŚroda, 26 stycznia 2011Erasmus PartyErasmus PartyWtorek, 7 grudnia 2010
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa