• 34Fani
 • 59840Lubią to
 • 0Byli tu
 • 1Imprezują tu

Kupiecka 63, Zielona Góra

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

 X-Demon w Zielonej Górze to najnowocześniejsze centrum rozrywki w Polsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających oraz spragnionych najlepszej zabawy klubowiczach. X-Demon to marka doskonale znana w całej klubowej Polsce, kojarzona z najlepszymi DJ-ami, doskonałą muzyka, niebywałym klimatem imprez, kulturą oraz doskonałą publicznością. Po niebywałym sukcesie X-Demona w Lesznie, przyszła pora na otwarcie nowego klubu, znacznie większego, nowocześniejszego oraz na najwyższym poziomie, który sprawia, że zielonogórski obiekt na równi staje z najlepszymi klubami w całej Europie.X-Demon to miejsce, w którym zabawa nabiera zupełnie nowego wymiaru. Na ponad 2000m2 mieszczą się 3 sale muzyczne oraz ekskluzywna restauracja, w której każdy spragniony klubowicz znajdzie najlepsze potrawy kuchni arabskiej i meksykańskiej, stworzone przez prawdziwych wirtuozów kuchni. O muzyczne zaspokojenie duszy zadbają najlepsi DJ-e z Polski oraz specjalnie zaproszone gwiazdy muzyki klubowej z całego globu. Każda z trzech sal oprócz powalającego minimalistycznego wyglądu i krystalicznie czystego dźwięku (najnowsze nagłośnienie firmy JBL i Bose) będzie reprezentowała zupełnie inny styl muzyczny, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś dla siebie i wpadnie w wir tańca. O wygląd każdej Sali zadbali najlepsi designerzy w Polsce, który wykorzystując najnowsze technologie led, stworzyli prawdziwe arcydzieło. Dla najbardziej wymagających osób została zaprojektowana sala VIP, w której każda osoba poczuje niebywały komfort oraz prawdziwy luksus.


X-Demon to także doskonale zaopatrzone bary, które zadowolą każdego klienta. W 6 barach znajdują się najróżniejsze alkohole z całego świata począwszy od najlepszych whisky kończąc na najróżniejszych gatunkach piwa. Profesjonalni barmani sprawią, że każdy drink to prawdziwa rozkosz dla podniebienia.


X-Demon to obiekt, który tętni życiem przez niemalże cały tydzień. Imprezowe szaleństwo rozpoczyna już w środę studenckie "College House", piątki będą należały do płci pięknej podczas "Ladies Night" (wstęp 18+), soboty to najlepsze "House Session" (wstęp 21+) ze śmietanką gwiazd muzyki klubowej , zaś niedzielny relaks zapewnią kabarety oraz nietuzinkowe koncerty. 

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska13

Club Rank lubuskie2

Club Rank Zielona Góra 2

Liczba punktów klubu: 7111 Liczba klubów w systemie: 1656 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Topienie Marzanny Z Nordis I Open BarTopienie Marzanny Z Nordis I Open BarŚroda, 22 marca 2017Welcome SpringWelcome SpringSobota, 18 marca 2017Dj Jean Mc Maron HillDj Jean Mc Maron HillPiątek, 17 marca 2017Babski WieczórBabski WieczórŚroda, 15 marca 2017Dzień Kobiet Pokaz Chippendales 21Dzień Kobiet Pokaz Chippendales 21Sobota, 11 marca 2017Dzień Mężczyzny Tancerki ToplessDzień Mężczyzny Tancerki ToplessPiątek, 10 marca 2017Dzień Kobiet Pokaz Chippendales 18 Studenci Wstęp FreeDzień Kobiet Pokaz Chippendales 18 Studenci Wstęp FreeŚroda, 8 marca 2017SzopixSzopixSobota, 4 marca 2017Skytone Luke AliveSkytone Luke AlivePiątek, 3 marca 2017ŚledzikŚledzikWtorek, 28 lutego 2017