• 34Fani
  • 47774Lubią to
  • 0Byli tu
  • 1Imprezują tu

Kupiecka 63, Zielona Góra

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

 X-Demon w Zielonej Górze to najnowocześniejsze centrum rozrywki w Polsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających oraz spragnionych najlepszej zabawy klubowiczach. X-Demon to marka doskonale znana w całej klubowej Polsce, kojarzona z najlepszymi DJ-ami, doskonałą muzyka, niebywałym klimatem imprez, kulturą oraz doskonałą publicznością. Po niebywałym sukcesie X-Demona w Lesznie, przyszła pora na otwarcie nowego klubu, znacznie większego, nowocześniejszego oraz na najwyższym poziomie, który sprawia, że zielonogórski obiekt na równi staje z najlepszymi klubami w całej Europie.X-Demon to miejsce, w którym zabawa nabiera zupełnie nowego wymiaru. Na ponad 2000m2 mieszczą się 3 sale muzyczne oraz ekskluzywna restauracja, w której każdy spragniony klubowicz znajdzie najlepsze potrawy kuchni arabskiej i meksykańskiej, stworzone przez prawdziwych wirtuozów kuchni. O muzyczne zaspokojenie duszy zadbają najlepsi DJ-e z Polski oraz specjalnie zaproszone gwiazdy muzyki klubowej z całego globu. Każda z trzech sal oprócz powalającego minimalistycznego wyglądu i krystalicznie czystego dźwięku (najnowsze nagłośnienie firmy JBL i Bose) będzie reprezentowała zupełnie inny styl muzyczny, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś dla siebie i wpadnie w wir tańca. O wygląd każdej Sali zadbali najlepsi designerzy w Polsce, który wykorzystując najnowsze technologie led, stworzyli prawdziwe arcydzieło. Dla najbardziej wymagających osób została zaprojektowana sala VIP, w której każda osoba poczuje niebywały komfort oraz prawdziwy luksus.


X-Demon to także doskonale zaopatrzone bary, które zadowolą każdego klienta. W 6 barach znajdują się najróżniejsze alkohole z całego świata począwszy od najlepszych whisky kończąc na najróżniejszych gatunkach piwa. Profesjonalni barmani sprawią, że każdy drink to prawdziwa rozkosz dla podniebienia.


X-Demon to obiekt, który tętni życiem przez niemalże cały tydzień. Imprezowe szaleństwo rozpoczyna już w środę studenckie "College House", piątki będą należały do płci pięknej podczas "Ladies Night" (wstęp 18+), soboty to najlepsze "House Session" (wstęp 21+) ze śmietanką gwiazd muzyki klubowej , zaś niedzielny relaks zapewnią kabarety oraz nietuzinkowe koncerty. 

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska17

Club Rank lubuskie2

Club Rank Zielona Góra 2

Liczba punktów klubu: 5742 Liczba klubów w systemie: 1640 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Edu NatoredEdu NatoredPiątek, 6 marca 2015Mister Mokrych SlipekMister Mokrych SlipekŚroda, 4 marca 2015Urodziny Exclusive Night  Ibiza DancersUrodziny Exclusive Night Ibiza DancersSobota, 28 lutego 2015Gość Specjalny Dj WaveshockGość Specjalny Dj WaveshockPiątek, 27 lutego 2015Czy Leci Z Nami PilotCzy Leci Z Nami PilotŚroda, 25 lutego 2015Dj Wika - Najstarsza Dj-Ka W PolsceDj Wika - Najstarsza Dj-Ka W PolsceSobota, 21 lutego 2015Music SensationMusic SensationPiątek, 20 lutego 2015ŚledzikŚledzikWtorek, 17 lutego 2015Walentynki 2015Walentynki 2015Sobota, 14 lutego 2015Serce Czy RozumSerce Czy RozumPiątek, 13 lutego 2015