• 1Fani
  • 3985Lubią to
  • 1216Byli tu
  • 0Imprezują tu

Polanki 65
, Gdańsk

Najnowsze zdjęcia z imprez z klubu Ygrek Gdańsk

Informacje o klubie

Klub "Ygrek" powstał w 1999 roku w zaadaptowanych pomieszczeniach byłej kotłowni w domu studenckin nr 3. Początkowo działał tylko jako klub bilardowy. Można było pograć tutaj w "kulki", karty lub kości oraz wypić kawę czy herbatę. Niestety nie było piwa i prawdopodobnie dlatego nie cieszył się on dużym zainteresowaniem. W styczniu 2000 roku klub otrzymał pozwolenie na sprzedaż piwa i konieczne było przygotowanie go na tę okoliczność. O pomoc w aranżacji wnętrz zwróciliśmy się do zaprzyjaźnionej studentki ASP w Gdańsku. Efektem tego jest obecny klimat i charakter klubu. Staraliśmy się aby wytworzyć przytulną, domową atmosferę, która zachęcała by do częstego odwiedzania naszego klubu.

Obecnie w klubie można pograć w bilard (2 stoły), lotki, piłkarzyki. Za barem dostępne są również karty, szachy i kości. Dwa razy w miesiącu odbywają się koncerty akustyczne, na które wstęp jest bezpłatny. Organizyjemy Walentynki, Śledzika, urodziny klubu i wiele innych imprez okolicznościowych. W klubie puszczana jest tylko dobra muzyka, głównie wszelkie odmiany rocka, ale często korzystamy z płyt przyniesionych przez naszych klientów.

 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska384

Club Rank pomorskie28

Club Rank Gdańsk8

Liczba punktów klubu: 468 Liczba klubów w systemie: 1663 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Whiskey SaturdayWhiskey SaturdaySobota, 2 grudnia 2017Jager PartyJager PartySobota, 25 listopada 2017Pub QuizPub QuizŚroda, 8 listopada 2017Karaoke ChallengeKaraoke ChallengeWtorek, 7 listopada 2017Inauguracja Roku AkademickiegoInauguracja Roku AkademickiegoNiedziela, 29 października 2017Wódko Pozwól ŻyćWódko Pozwól ŻyćSobota, 28 października 2017Beer DayBeer DayPiątek, 13 października 2017Karaoke ChallengeKaraoke ChallengeWtorek, 10 października 2017Pubquiz W Klubie YgrekPubquiz W Klubie YgrekŚroda, 4 października 2017Karaoke ChallengeKaraoke ChallengeWtorek, 3 października 2017