• 4Fani
  • 0Byli tu
  • 0Imprezują tu

Mickiewicza 22, Ostróda

Informacje o klubie

ZIP music club został otwarty 27 kwietnia 2007 w lochach zamku w Ostródzie. Jest to pierwszy i jedyny klub w mieście, gdzie w klimacie XIV wiecznych piwnic usłyszysz pełne clubbingowe brzmienie. Muzyka house kręci i łączy obecnie miliony ludzi w Polsce i na świecie.
Clubbing (czyt. klabing) zawitał do nas zza granicy. Na świecie zaistniał w latach 80-tych. Do Polski clubbing dotarł późno, bo na przełomie lat 80 i 90-tych. Pierwsze imprezy zbiorowe były organizowane nad Wisłą.
Obecnie clubbing jest to określenie na weekendowe wielogodzinne imprezy w klubach (najczęściej utożsamiane z muzyką house). Miejsca zabaw dobrze jest zmieniać przynajmniej kilkakrotnie w ciągu jednego wieczoru. Gwarantuje to roszady w stylach muzyki i towarzystwie.
ZIP otwarty jest codziennie od godziny 12 do ostatniego klienta. Lekki chillout stwarza klimat do spotkań towarzyskich. W weekendy grają dla Was najlepsi DJe. Już przy wejściu selekcja. Do dyspozycji naszych klientów mamy 3 sale. Pierwsza z barem, konsoletą DJa i parkietem. Na drugiej sali znajdują się niskie wygodne skórzane kanapy oraz plazmy na ścianach z wizualizacją. Ostatnia sala VIP zaprojektowana dla bardziej wymagających klientów.
Grały takie sławy jak:
TIDDEY
KC aka. K.CHOCHLOW
SOUND PLAYERS
DJ HOUSE 'D (resydent clubu Genesis-Niszczewice)
DJ KOSTI
DJ RATHEK
DJ HAZEL
DJ OMEN
a reszydentem clubu jest
DJ URSUS
Zapraszamy w Każdy Piatek i Sobote Do tego Clubu!! 
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska650

Club Rank warmińsko-mazurskie14

Club Rank Ostróda1

Liczba punktów klubu: 20 Liczba klubów w systemie: 1673 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo