• 0Fani
  • 5883Lubią to
  • 2306Byli tu
  • 1Imprezują tu

Lubelska 30/32, Warszawa

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Artystyczna Kamienica na praskim Kamionku otrzymała solidny zastrzyk pozytywnej energii. W pomieszczeniach dawnej stolarni przy ul. Lubelskiej 30/32 stworzyliśmy przestrzeń otwartą dla ciekawych muzyków, ambitnych kolektywów DJ’skich, performerów, inspirujących artystów, ludzi niebanalnych i tych wszystkich w których towarzystwie nie będziecie się nudzić. W postindustrialnej scenerii budynku starej szwalni, czekają na Was cztery sale, których klimat zmienia się w zależności od tego co w danym momencie się u nas dzieje: taneczna impreza, koncert, wernisaż, teatr, slajdowisko czy też projekcje filmów. Muzycznie stawiamy przede wszystkim na różnorodność - na scenie usłyszycie dużo dobrej klasyki rocka, reggae, muzyki elektronicznej; nieobce są nam także klimaty bluesowe, około jazzowe, muzyka etniczna i wiele innych gatunków. Chcemy aby Znośna Lekkość Bytu kojarzyła się przede wszystkim z niczym nie ograniczonymi działaniami artystycznymi, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają przestrzeni do realizacji swoich twórczych inwencji. Tyle dla ducha... Aby nadać naszemu bytowaniu nutę znośnej lekkości, nie zapominamy uciechach ciała. W barze do wyboru kilkadziesiąt drinków i szotów, od „klasyków gatunku” poczynając, kończąc na wymyślnych patentach niczym nie skrępowanej wyobraźni naszych barmanów. Entuzjaści piwa poczują się jak w raju- mamy dla was piwa jasne, ciemne, pszeniczne, wędzone, owocowe, miodowe, mocne i supermodne, w większości z nich z małych i średnich browarów gdzie jak wiadomo piwo robi się z prawdziwego słodu i chmielu. Dla tych którzy hołdują niezdrowym, aczkolwiek przyjemnym nawykom, specjalnie przygotowaliśmy wydzieloną palarnie, czyli „salkę z oknem i fortepianem” Nasze sale doskonale nadają się do zorganizowania imprez firmowych, prywatnych, szkoleń, itp.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska335

Club Rank mazowieckie62

Club Rank Warszawa43

Liczba punktów klubu: 620 Liczba klubów w systemie: 1661 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Noche De Cuba Vol107Noche De Cuba Vol107Środa, 16 sierpnia 20179Viii Siberian Meat Grinder znośna Lekkość Bytu9Viii Siberian Meat Grinder znośna Lekkość BytuŚroda, 9 sierpnia 2017Noche De Cuba Vol106Noche De Cuba Vol106Środa, 2 sierpnia 2017Vampiriada Before Castle PartyVampiriada Before Castle PartySobota, 8 lipca 2017Neo Visualizm 2017Neo Visualizm 2017Sobota, 1 lipca 2017Los Kamer Z MeksykuLos Kamer Z MeksykuPiątek, 16 czerwca 2017Raging Death  Gallower  Incinerator Armagh - WarszawaRaging Death Gallower Incinerator Armagh - WarszawaSobota, 10 czerwca 2017Noche De Cuba Vol103Noche De Cuba Vol103Środa, 7 czerwca 2017Mighty Ska Party Na Pradze Czyly Mowa-Trawa Sound SistemaMighty Ska Party Na Pradze Czyly Mowa-Trawa Sound SistemaŚroda, 31 maja 2017Premiera Ramones Maniacs PolandPremiera Ramones Maniacs PolandSobota, 20 maja 2017