• 0Fani
  • 6072Lubią to
  • 2602Byli tu
  • 1Imprezują tu

Lubelska 30/32, Warszawa

Nadchodzące imprezy

Informacje o klubie

Artystyczna Kamienica na praskim Kamionku otrzymała solidny zastrzyk pozytywnej energii. W pomieszczeniach dawnej stolarni przy ul. Lubelskiej 30/32 stworzyliśmy przestrzeń otwartą dla ciekawych muzyków, ambitnych kolektywów DJ’skich, performerów, inspirujących artystów, ludzi niebanalnych i tych wszystkich w których towarzystwie nie będziecie się nudzić. W postindustrialnej scenerii budynku starej szwalni, czekają na Was cztery sale, których klimat zmienia się w zależności od tego co w danym momencie się u nas dzieje: taneczna impreza, koncert, wernisaż, teatr, slajdowisko czy też projekcje filmów. Muzycznie stawiamy przede wszystkim na różnorodność - na scenie usłyszycie dużo dobrej klasyki rocka, reggae, muzyki elektronicznej; nieobce są nam także klimaty bluesowe, około jazzowe, muzyka etniczna i wiele innych gatunków. Chcemy aby Znośna Lekkość Bytu kojarzyła się przede wszystkim z niczym nie ograniczonymi działaniami artystycznymi, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają przestrzeni do realizacji swoich twórczych inwencji. Tyle dla ducha... Aby nadać naszemu bytowaniu nutę znośnej lekkości, nie zapominamy uciechach ciała. W barze do wyboru kilkadziesiąt drinków i szotów, od „klasyków gatunku” poczynając, kończąc na wymyślnych patentach niczym nie skrępowanej wyobraźni naszych barmanów. Entuzjaści piwa poczują się jak w raju- mamy dla was piwa jasne, ciemne, pszeniczne, wędzone, owocowe, miodowe, mocne i supermodne, w większości z nich z małych i średnich browarów gdzie jak wiadomo piwo robi się z prawdziwego słodu i chmielu. Dla tych którzy hołdują niezdrowym, aczkolwiek przyjemnym nawykom, specjalnie przygotowaliśmy wydzieloną palarnie, czyli „salkę z oknem i fortepianem” Nasze sale doskonale nadają się do zorganizowania imprez firmowych, prywatnych, szkoleń, itp.  
Pokaż cały opis klubu

Aktualności z klubu

Zarządzaj klubem
Jesteś managerem lub właścicielem klubu? Zarządzaj informacjami o klubie na FTB.pl i Facebooku przez system ClubManager.
Popularność klubu w Polsce

Club Rank Polska330

Club Rank mazowieckie61

Club Rank Warszawa42

Liczba punktów klubu: 641 Liczba klubów w systemie: 1663 Zagłosuj na klub + Dodaj do ulubionych
Poprzednie imprezy
Vampiriada - VampiłajkiVampiriada - VampiłajkiSobota, 9 grudnia 2017Noche De Cuba Vol123Noche De Cuba Vol123Środa, 6 grudnia 2017Koncert Vespa  Bombat Belus Znośna Lekkość BytuKoncert Vespa Bombat Belus Znośna Lekkość BytuPiątek, 1 grudnia 2017Noche De Cuba Vol122Noche De Cuba Vol122Środa, 29 listopada 2017Grunt To Bunt Fest Przesłuchania Do Rocka Na Bagnie 2018Grunt To Bunt Fest Przesłuchania Do Rocka Na Bagnie 2018Sobota, 25 listopada 2017Aquilla Phrenetix Pandemic Trucas  23 Xi  WarszawaAquilla Phrenetix Pandemic Trucas 23 Xi WarszawaCzwartek, 23 listopada 2017Kvartirnik - Rosyjska Impreza AlternatywnaKvartirnik - Rosyjska Impreza AlternatywnaPiątek, 17 listopada 2017Doom Over PolandDoom Over PolandPiątek, 10 listopada 2017Noche De Cuba Vol119Noche De Cuba Vol119Środa, 8 listopada 20171 Urodziny Fly Studio Pole Dance  Latino1 Urodziny Fly Studio Pole Dance LatinoSobota, 14 października 2017