Najmłodsi miłośnicy muzyki klubowej być może mają dziś nieco innych bohaterów, ale był taki czas w historii, kiedy pół Polski miało na swoich płytach i dyskach wszystkie najważniejsze kawałki od... 4 UserComments

Klubbheads i Peran w Mieleszynie już w tę sobotę (BILETY)

Artykuł dodano: 27 sierpnia 2019, godz. 19:52
Odsłony: 762x
Najmłodsi miłośnicy muzyki klubowej być może mają dziś nieco innych bohaterów, ale był taki czas w historii, kiedy pół Polski miało na swoich płytach i dyskach wszystkie najważniejsze kawałki od Klubbheads i Perana van Dijka. 

Gdyby nie Klubbheads, nie byłoby Clubbase, DJ-a Drivera i wielu innych producentów nie tylko z Polski, których nuty do dziś królują na imprezach w klimacie retro. W najbliższą sobotę fani takich brzmień spotykają się w Mieleszynie na X OPENER FESTIVAL 2019!

"To już 6 edycja tego kultowego wydarzenia, które jak co roku już na starcie wywołuje mocniejsze bicie serca. W tym roku na scenie mocne uderzenie! Za sterami czołówka światowego i Polskiego Clubbingu w waszym ulubionym klimacie. Wystąpią:- Klubbheads X DJ BoozyWoozy

Holenderski kolektyw który uważany jest za pioniera i ojca chrzestnego mocnego uderzenia, a dzięki „Turn Up the Bass” wypromowali niepowtarzalną linie basu, której od tamtej pory w tym gatunku używają ją wszyscy.


- Peran Van Dijk

Holenderski Dj i producent którego na wyżyny popularności wyniósł singiel “Good Time”, który do dziś jest uznawany za kultowy. Peran ma w dorobku jeszcze wiele innych klasyków takich jak legendarny remiks „High On Life” i “We Want To Be Free”. Jego kariera przypadła na złotą erę muzyki trance, która wywołuje wśród fanów same pozytywne emocje.

- DJ Hazel

Legenda polskiej sceny klubowej, DJ i producent, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Jedyny i niepowtarzalny zwany także „Najszybsze Ręce Europy” dołącza do składu!". Poza tym za sterami wystąpią EX rezydenci:

WOOKIE
LOW DEPTH
MOLD
BOSSY
ESTREND.

EX CLUB MIELESZYN obiecuje również inne atrakcje:

"Przeobrażamy Klub podkreślając klimat wydarzenia. OPENE’R MAIN STAGE będzie drżał i huczał do wschodu słońca! Pokazy sceniczne, CO2 pirotechnika, tony konfetti to pełen standard! Piękne tancerki, hostessy i mnóstwo niespodzianek jakie przygotowaliśmy będzie jak zwykle pełnym zaskoczeniem". 

BILETY znajdziecie tutaj:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/260109/ex-opener-festival-2019.htm?ref=ftbimp

Komentarze
 • Szymon Ronka27 sierpnia 2019, godz. 18:10
  Dokładnie to były piękne lata ??????
 • Maciej Krawiec27 sierpnia 2019, godz. 19:11
  Oj taaaak ?? https://youtu.be/SWRwU8KyhfQ
 • Wicek Wicek27 sierpnia 2019, godz. 18:13
  Co racja to racja
 • Marcin Czechowski27 sierpnia 2019, godz. 21:36
  Cezary, Szymon ????
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)