Impreza Klubowa Afterhours Czyli Skazani Na Clubbing Cd odbędzie się 3 sierpnia 2012 (Piątek), w klubie Klubowa Sopot. Start imprezy: godz. 03:00. .
0 Klubowa Afterhours Czyli Skazani Na Clubbing Cd

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Klubowa Afterhours Czyli Skazani Na Clubbing Cd

3 sierpnia 2012, Klubowa Sopot, start: 03:00

Zagrają na imprezie:
"Klubowa Afterhours" czyli Skazani na clubbing c.d.

Że jesteśmy skazani to już wszyscy wiemy. Ale fakt że, staramy się bardziej zadbać o muzyczny klimat "po godzinach", może nie każdy .
Dlatego w ten weekend na klubowej ambonie staną "

Piątek (03.08): MegaKot /Klubowa/

Z charakteru prawie czarny, pozytywnie zakręcony jak świński ogon, naładowany energią po tegorocznej AudioRzece przy%$li konkretnym bitem

Sobota (04.08):JAMIE RUZ /Stereo,Galeria 63/

Swój styl muzyczny określa jako deep, soulful, funky, jackin house.
Jego sety to prawdziwa uczta dla miłośników dobrej, nie komercyjnej muzyki którzy chcą doświadczyć czegoś nowego i niepowtarzalnego. Do jego ulubionych artystów należą Chuck Love, Tommy Largo, Kinky Movement, Fred Everything, Giom, Kirby, Vernon & Dacosta, Central Avenue, Yogi & Husky, Joey Youngman.
Ma za sobą również bogate doświadczenie związane z gra na instrumentach klawiszowych oraz gitarze elektrycznej które pomogło mu zarówno w live act'ach jak i produkcji muzyki elektronicznej.

tak wiec tradycyjnie:
start: ok 3
wjazd: tradycyjnie + selekta
wstęp: tradycyjnie
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

1 Maja 3e, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
2klubowej - Koniec Jest Bliski2klubowej - Koniec Jest BliskiSobota, 18 sierpnia 20122klubowej - Koniec Jest Bliski2klubowej - Koniec Jest BliskiPiątek, 17 sierpnia 2012Klubowa Afterhours Czyli Skazani Na Clubbing CDKlubowa Afterhours Czyli Skazani Na Clubbing CDSobota, 21 lipca 2012Skazani Na Clubbing Vol4Skazani Na Clubbing Vol4Sobota, 14 lipca 2012Skazani Na Clubbing Vol3Skazani Na Clubbing Vol3Sobota, 7 lipca 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa