Szczerze pisząc wcale nas nie dziwi, że tak niesamowity line-up przyciąga coraz większą rzeszę imprezowiczów z coraz bardziej odległych zakątków świata, któż z prawdziwych fanów muzyki trance nie... 3 UserComments

Klubowicze z już 40 krajów (!) bawić się będą w Gliwicach na Dreamstate!

Artykuł dodano: 1 lutego, godz. 19:59
Odsłony: 1376x
Szczerze pisząc wcale nas nie dziwi, że tak niesamowity line-up przyciąga coraz większą rzeszę imprezowiczów z coraz bardziej odległych zakątków świata, któż z prawdziwych fanów muzyki trance nie chciałby uczestniczyć w TAKIM wydarzeniu?

TME donosi: 'Z początkiem stycznia publikowaliśmy listę 28 państw, których obywatele wybierają się 27 kwietnia do Gliwic, aby przeżyć Dreamstate Europe 2019!

Tymczasem mamy już luty, minęło zaledwie kilkadziesiąt dni, a liczba państw powiększyła się aż do 40! Tym samym w Gliwicach spotkamy się z osobami m.in. z Dominikany, Japonii, Meksyku, Republiki Południowej Afryki, Australii, Chin czy Indii. 


To pokazuje tylko rangę tego wydarzenia oraz fakt, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ten event na wszystkich kontynentach świata... z wyjątkiem Antarktydy, którą rzecz jasna pomijamy z wiadomych przyczyn. 

Pamiętajcie, że Dreamstate Europe 2019 będzie trwać ponad 15 godzin, a jeśli myślicie, że to już koniec niespodzianek, to wyprowadzamy Was z błędu, gdyż już w pierwszej połowie lutego ogłosimy wspaniałą nowinę!' 

Wszelkie informacje oraz bilety dostępne na WLOTKI.PL

#MiastoGliwiceZaprasza


http://wlotki.pl/bilety/impreza/260008/dreamstate-europe-poland.htm
Komentarze
  • KamilB19891 lutego, godz. 20:12
    Już nie mogę się doczekać. 15 godzin, co to będzie, ale w tym miesiącu też nie będę się nudzić. Już za tydzień jadę na Hard Bass, a 2 tygodnie później na ASOT.
  • Marcin Żyski1 lutego, godz. 21:52
    KamilB1989: WOW, miłej zabawy, daj potem znać jak było :)
  • machel1233214 lutego, godz. 22:41
    @Marcin Żyski, nie zalega może u Ciebie jakaś wejściówka? Szkoda żeby się zmarnowała - chętnie przygarnę :)))
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)