Oto przykład błyskawicznej kariery polskich artystów, i to rozgrywającej się na wielu poziomach jednocześnie. Teledysk do debiutanckiego kawałka „Powidlo” pojawił się w sieci 31 sierpnia 2011... 2 UserComments

Klubowy akcent wśród nagrodzonych teledysków!

Artykuł dodano: 6 września 2012, godz. 10:34
Odsłony: 2625x
Oto przykład błyskawicznej kariery polskich artystów, i to rozgrywającej się na wielu poziomach jednocześnie. Teledysk do debiutanckiego kawałka „Powidlo” pojawił się w sieci 31 sierpnia 2011, wydany został w Pets Recordings Catz N' Dogz, otrzymał pozytywną recenzję w Resident Advisor, promotorzy imprez zaczęli zapraszać na imprezy.
W tej chwili Chmara Winter ma już na koncie również wydanie w drugim ważnym labelu polskiej sceny klubowej Your Mama's Friend u Marcina Czubali, a wśród najbliższych, bardzo wielu zbliżających się bookingów, znajdziecie występy w klubie Watergate w Berlinie czy Kong w Monachium.Teraz do tych rozmnażających się w błyskawicznym tempie sukcesów mogą dorzucić kolejny – ostatni teledysk (który całkiem niedawno prezentowaliśmy Wam w tekście „Ostry klip polskiego duetu”) niedługo po premierze otrzymał prestiżową nagrodę na sławnym Yach Film Festival. Nie załapał się co prawda do 4 najważniejszych nagród, ale jednak! Gratulujemy, a przy okazji sprawdźcie inne nagrodzone, zdaniem jury najlepsze polskie teledyski ostatnich 12 miesięcy. Kontrowersyjny ze względu na częste w nim zażywanie narkotyków „Supergirl” Pezeta chwilowo nie jest dostępny na Youtube. Oto pozostali laureaci (wygrał Krzysztof Skonieczny za klip dla Jamala), oraz nagrodzony klip Chmara Winter:

Jamal - DEFTO


Czesław Śpiewa - Pożegnanie Małego Wojownika


lilaveneda "Stara baśń"


Chmara Winter & Sroczynski - 'F ME' Feat.. Ewa Prus (Official Video)
Komentarze
  • Dylan1126 września 2012, godz. 13:53
    DEFTO - zasłużone pierwsze miejsce - mega produkcja
  • Jerycho19886 września 2012, godz. 20:23
    Gratulacje dla chłopaków ;) Teledysk jak już pisałem naprawdę w pewien wysublimowany (niekoniecznie pruderyjny) sposób zaskakuje ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)