Impreza Klubowy Piątek Z Dj Sympatique odbędzie się 21 marca 2014 (Piątek), w klubie Atelier Sopot. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Klubowy Piątek Z  Dj Sympatique

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Klubowy Piątek Z Dj Sympatique

21 marca 2014, Atelier Sopot, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
21.03.2014, 21:00 Piątek


DJ SYMPATIQUE - dj i promotor, od połowy lat '90 aktywnie udzielający się na trójmiejskiej scenie muzycznej. W przeszłości mocno związany ze środowiskiem rockowym, wraz z początkiem XXI wieku porzucił instrument, by własne pomysły i fascynacje muzyczne wyrazić innymi sposobami. Swoje pierwsze imprezy zagrał w kultowej sopockiej Siouxii 9, by w stosunkowo krótkim czasie stać się częstym gościem również takich miejsc jak: Atelier, Soho, Mandarynka, Sfinks, Mandragora, Klubowa, Mechanik, czy Cobe, jak również wielu klubów w innych częściach kraju.

Od lat aktywnie działa również jako promotor muzyczny i animator wydarzeń kulturalnych.

Eklektyczny charakter granej przez niego muzyki kształtowany jest przez bardzo szerokie spektrum zainteresowań, od organicznych brzmień headz/groove, minimal, po klimaty electroclash, punk funk i indie. Doskonale odnajduje się w różnych stylach, czerpiąc i mieszając wszystko to, co najlepsze w każdym z nich. Stale współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mamuszki 2, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 1/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Pora Kończyć Ten Styczeń Z Duetem Djskim Czarna  SeebEn UpPora Kończyć Ten Styczeń Z Duetem Djskim Czarna SeebEn UpSobota, 29 marca 2014Piątek Z Dj SengąPiątek Z Dj SengąPiątek, 28 marca 2014Grecka Sobota Z Dj SpideremGrecka Sobota Z Dj SpideremSobota, 22 marca 2014Sobota Z Dj LoneSobota Z Dj LoneSobota, 15 marca 2014Piątek Z Dj BrainwashemPiątek Z Dj BrainwashemPiątek, 14 marca 2014
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa