Jakiś czas temu pisaliśmy o kompilacji wytwórni Armada, zmiksowanej przez duet W&W, na której znalazł się polski akcent w postaci utworu „Prime” duetu Camilo Santi i Krzysztof Chochłow w edicie... 31 UserComments

Kolejni Polacy w Black Hole

Artykuł dodano: 9 października 2012, godz. 08:38
Odsłony: 6010x
Jakiś czas temu pisaliśmy o kompilacji wytwórni Armada, zmiksowanej przez duet W&W, na której znalazł się polski akcent w postaci utworu „Prime” duetu Camilo Santi i Krzysztof Chochłow w edicie Holendrów.
„Gdy pierwszy raz zaprezentowano numer w audycji W&W, narobił niezłego zamieszania najpierw jako „Mainstage ID”, później jako „Most Wanted!”. Słuchacze sugerowali, że to nowy track W&W, albo Arty’ego czy Leona Boliera” – wspomina Krzysztof.Wyjaśnia też kulisy wydania numeru: „Naszym kawałkiem zainteresowały się dwie największe wytwórnie, zdecydowaliśmy się wydać wersję „Original Mix” w Black Hole Recordings, ponieważ zaproponowała nam najkorzystniejsze warunki, natomiast na kompilacji „W&W Mainstage vol.1” z Armada Recordings pozostaje wersja „W&W Edit”, dostępna tylko na CD”.

Wersję W&W już komentowaliście, czas teraz sprawdzić, jak prezentuje się oryginał – ukazuje się bez remiksów, jako pojedynczy track, dajcie znać czy się podoba i czy chcecie go w Liście Polskich Przebojów FTB!

Camilo Santi and Krzysztof Chochłow - Prime
Komentarze
  • chudy5d9 października 2012, godz. 22:19
    Spoko, akurat po Twoim pierwszym wpisie domyśliłem się, że nic nie trzeba tłumaczyć, rozumiem o co chodzi. :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (31)