Impreza Koncert Kasia Skiba I Ja Katowice 2110 Godz2100 odbędzie się 21 października 2017 (Sobota), w klubie Katafonia Katowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Koncert Kasia Skiba I Ja Katowice 2110 Godz2100

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Koncert Kasia Skiba I Ja Katowice 2110 Godz2100

21 października 2017, Katafonia Katowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Kasia Skiba i Ja, to projekt muzyczny tyskiej wokalistki Katarzyny Skiby i klawiszowca, kompozytora i aranżera Wojciecha Bajera, znanego bardziej jako Boogie. Ich spotkanie 16 lat temu, zaowocowało połączeniem sił w muzyce i poza nią, i przekształciło ich w duet w bycie razem 24 godziny na dobę!
Od zawsze grali i grają przeróżne covery, ale z biegiem czasu coraz cześciej pisali własna muzykę i teksty. Kasia skłania sie bardziej ku melancholijnej, nostalgicznej nucie, inspirowanej muzyka charyzmatycznej Bjork, Sigur Ros, czy Mum. Boogie przełamuje ten klimat, dodając wiecej czarnych dźwięków, harmonii około jazzowej i oryginalnych instrumentów. Oddzialywanie na siebie wrażliwości tych dwóch muzyków, ich otwartość, jak i odważne łączenie instrumentów akustycznych z pulsującymi syntezatorami i mechanicznym loopem daje nam brzmienie Kasia Skiba i Ja.
Aktualnie sa w trakcie nagrywania płyty, która bedzie inspirowana tym wszystkim co lubią - Islandia, jazz, góry, Indie, orient itp, itd.

Skład:
Kasia Skiba - wokal
Boogie - klawisze, elektronika, bęben
Gieno Kubat - kontrabas

Zapraszamy na koncert!

Sprawdźcie nas:

FanPage zespołu:
https://www.facebook.com/kasiaskibaija/

a tu macie kilka linków do wideoklipów utworów które pomogą Wam w podjęciu decyzji o przyjściu na koncert :)

"WIRUJE"
https://www.youtube.com/watch?v=kax2fGInSZo

"CHAI TEA"
https://www.youtube.com/watch?v=pX0OGQwH9b0
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mariacka 18a, Katowice
Aktualna pozycja klubu: 3/1672 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Wielkolud W KatofoniiWielkolud W KatofoniiSobota, 24 lutego 2018Jam Session W KatofoniiJam Session W KatofoniiŚroda, 7 lutego 2018Ciśnienie W KatofoniiCiśnienie W KatofoniiŚroda, 17 stycznia 2018The Missing Part - Kameralny KoncertThe Missing Part - Kameralny KoncertPiątek, 24 listopada 2017Jam Session W KatofoniiJam Session W KatofoniiŚroda, 8 listopada 2017