Liczba Facebookowych live streamów w czasach pandemii przekroczyła wszelkie możliwe normy, czyżby włodarze Facebooka też mieli ich dosyć? 0 UserComments

Koniec DJ-skich live streamów na Facebooku?

Artykuł dodano: 8 września 2020, godz. 12:49
Odsłony: 3529x
Liczba Facebookowych live streamów w czasach pandemii przekroczyła wszelkie możliwe normy, czyżby włodarze Facebooka też mieli ich dosyć?

Zapewne z innych powodów wpadli na pomysł, żeby w najbliższym czasie ograniczyć je do minimum. To minimum dotyczyć będzie zapewne największych gwiazd, które dogadają się z Facebookiem, podpiszą odpowiednie umowy i streamować będą, co chcą. A co z pozostałymi?

Od 1 października streamując swoje sety ryzykować będą nawet zablokowaniem profilu lub grupy. To zresztą dotyczyć będzie nie tylko setów. Przeczytajcie uważnie te słowa:

"Nie wolno używać video do tworzenia 'doświadczenia słuchania muzyki'. Jeśli będziesz używać video do tworzenia 'doświadczenia słuchania muzyki' dla siebie lub dla innych, video będzie blokowane, a twój profil albo grupa mogą być usunięte. To dotyczy również streamingu live". 

Jak piszą na DigitalDJTips "przekaz jest jasny: video jest do prezentowania rodziny i przyjaciół, a nie do uploadowania muzyki". 

I co Państwo na to?

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)