Uwaga, uwaga. FTB i Radio Planeta Poznań prezentują: Wielki Konkurs na Yearmix 2011! Od tego momentu czekamy na Wasze, dokładnie 60-minutowe miksy, w których zawrzecie najlepsze Waszym zdaniem numery 60 UserComments

Konkurs na FTB.PL Yearmix 2011!

Artykuł dodano: 13 grudnia 2011, godz. 10:20
Odsłony: 12241x

Uwaga, uwaga. FTB i Radio Planeta Poznań prezentują: Wielki Konkurs na Yearmix 2011! Od tego momentu czekamy na Wasze, dokładnie 60-minutowe miksy, w których zawrzecie najlepsze Waszym zdaniem numery kończącego się roku.


Wśród Waszych miksów wybierzemy 3 najlepsze, które w trzy pierwsze wtorki 2012 roku będą prezentowane na antenie Planety Poznań w audycji Planeta Sessions dokładnie o północy. Następnego dnia miksy promowane będą jako Sety Tygodnia na FTB.pl wraz z opisem twórcy seta oczywiście. Warto więc poświęcić chwilę czasu i wysmażyć godzinny miks z przebojami roku – wszystkie gatunki dozwolone!


Na koniec najważniejsze – warunkiem koniecznym (podobnie jak w przypadku publikacji każdego seta tygodnia) jest posiadanie swojego didżejskiego profilu na FTB i umieszczenie w zakładce SETY linka do swojego miksu.


Uwaga! Miks musi być nazwany „FTB.PL Yearmix 2011”! Czekamy i życzymy powodzenia!

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (60)