Warsztaty produkcji muzyki trance zapraszają do podjęcia wyzwania! 2 UserComments

Konkurs na remix Masterclass 3! Do wygrania m.in. FL Studio

Artykuł dodano: 25 września, godz. 16:44
Odsłony: 404x
Warsztaty produkcji muzyki trance zapraszają do podjęcia wyzwania!

Inicjatywę pod tytułem Masterclass znacie już dobrze, to tutaj swoimi umiejętnościami z młodymi adeptami sztuki producenckiej dzielą się znakomici twórcy tacy, jak: ReOrder czy Richard Durand. Ten ostatni zaprasza już 2 listopada!

A na razie spróbujcie swoich sił w konkursie: „Numbers” Remix Contest 

"W świecie muzyki warto stawiać na odważne zmiany. Tak było m.in. w przypadku członka naszej ekipy EQulibrium Sounds – Kornela Kwarciaka aka Sunflare. 
Jeszcze kilka lat temu Kornel produkował uplifting trance. Jednak jego serce zapragnęło czegoś innego. Sunflare postanowił wyjść ze strefy komfortu i przerzucił się na tworzenie progressive/melodic techno. Upór Kornela nie poszedł na marne: jego produkcje już teraz znajdują miejsce w solidnych wytwórniach, wśród których warto wymienić Forescape Digital, prowadzony przez rosyjskiego producenta – Enlusiona. Tam została wydana pierwsza EP-ka Sunflare’a po jego muzycznej transformacji, pt. „Don’t Look Back” (po polsku: „nie patrz wstecz”). 

To właśnie na niej pojawił się utwór „Numbers”. Wsparty m.in. przez Tempo Giusto czy Monoverse’a, dziś zostaje powierzony w Wasze ręce. Tak, rozpoczynamy konkurs na remiks tego numeru! 

Pokażcie się w nim z najlepszej strony! Zwycięski remiks/remiksy będą miały szansę na wydanie w wytwórni Forescape Digital. Czy potraficie zaserwować jakość godną tego labelu? Wierzymy, że tak jest, do dzieła! 

W paczce znajdują się pliki midi oraz pliki wav.Regulamin konkursu dostępny na stronie http://equlibriumsounds.com/konkursy

Utwory prosimy wysyłać na : 
konkurs@equlibriumsounds.com 

Nagrody: 

1 miejsce - Wybrane przez Ciebie szkolenie od Live Act oraz Fl Studio 20 Signature Edition 

2 miejsce – Bilet na Masterclass 4 + nagrody od OstAudio 

3 miejsce – film Reorder Masterclass 2 + Paczka dźwięków od Sunflare"

https://youtu.be/SPuZT5yhUys 

Konkurs:  http://equlibriumsounds.com/konkursy/


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)
Popularne newsy
21koment.Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań w sobotę (Wlotki rozdane)15 października, godz. 22:2223koment.101 najpopularniejszych producentów świata 2019101 najpopularniejszych producentów świata 201917 października, godz. 20:5132koment.Belgijski duet po 4 latach wraca na szczyt rankingu DJ MAGABelgijski duet po 4 latach wraca na szczyt rankingu DJ MAGAPrzedwczoraj, godz. 12:535koment.Transmission 2019 już dziś! Time-tableTransmission 2019 już dziś! Time-table12 października, godz. 11:451koment.Przebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzebojowy, drugi studyjny album Lost Frequencies14 października, godz. 09:54