Ciśnienie przed kolejną edycją TF zaczyna mocno rosnąć! 10 lutego już za niespełna 40 dni! 14 UserComments

KONKURS: Zagraj na Main Stage i poznaj gwiazdy Tranceformations!

Artykuł dodano: 3 stycznia 2018, godz. 16:28
Odsłony: 1365x

Ciśnienie przed kolejną edycją TF zaczyna mocno rosnąć! 10 lutego już za niespełna 40 dni!


To będzie mocne eventowe otwarcie nowego roku - w Hali Stulecia zagra kilka Waszych ulubionych duetów (m.in. Aly & Fila, Super8 & Tab, Kyau & Albert, Bluestone & Bayer), będą też Jordan Suckley, Ben Nicky oraz druga scena z klasykami z m.in. takimi artystami, jak: Talla 2XLC czy 4 Strings & Carlo Resoort. 


Każdy z Was, nawet jeśli dotąd nie odnosił żadnych sukcesów, ba - może nawet nigdy wcześniej nie występował jako DJ i nie ma nawet swojego fanpage’a może pojawić się za konsoletą wśród największych gwiazd i zaliczyć życiowy występ na Main Stage Tranceformations 2018. 


Szczegóły poniżej w oficjalnym komunikacie od Euforia Festivals:


„Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby zagrać na dużej imprezie, a po secie zasiąść na Backstage i mieć możliwość poznania takich gwiazd, jak Aly & Fila, teraz masz na to szansę! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas swojego seta w klimatach trance, a resztą zajmą się klubowicze! Długość seta powinna wynosić pomiędzy 30 a 40 min. Wrzuć seta na darmowy hosting zippyshare.com i wyślij do nas. Z nadesłanych setów wybierzemy najciekawsze, a spośród tych klubowicze w głosowaniu wybiorą zwycięzcę, który 10 lutego zagra na TF2018! Sety wraz z krótkim opisem Twojej osoby i linkiem do fanpage’a na Facebooku (jeśli posiadasz) prosimy wysyłać na info@euforiafestivals.pl, koniecznie w temacie maila wpisując "Konkurs DJ". Listę zgłoszeń zamykamy 14 stycznia! Powodzenia!”.BILETY:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/242031/tranceformations-2018.htm?ref=ftbimp


Tranceformations 2017 After Movie


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (14)