Jeszcze macie trochę czasu, żeby podbić cenę t-shirta, który z całą pewnością przejdzie do historii! 1 UserComments

Koszulka RTIA za 6 tysięcy? Charytatywna licytacja do 6 grudnia!

Artykuł dodano: 3 grudnia 2019, godz. 19:29
Odsłony: 1222x
Jeszcze macie trochę czasu, żeby podbić cenę t-shirta, który z całą pewnością przejdzie do historii!

Tuż przed weekendem, gdy szykowaliśmy się do opublikowanie tego newsa, cena koszulki wynosiła kilkaset złotych. Teraz to już kilka tysięcy! Warto tu połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć akcję dobroczynną, która nagłośnili panowie z duetu Clubbase i chwała im za to!

Jak czytamy w komunikacie dotyczącym licytacji:

"Przedmiotem licytacji jest koszulka z limitowanej edycji PREMIUM COLLECTION, która trafi na rynek dopiero 1.1.2020 na shop.rtiaevents.pl z okazji 10 lecia istnienia marki RETRO TIME IN ATTACK na rynku klubowym.

Zachęcamy do licytacji przedmiotu z którego całkowity dochód trafi na rzecz:

https://pomagam.pl/dlaadulka 

czyli Pomoc dla ADUSIA na leczenie

Jeżeli jesteś retromaniakiem to musisz mieć tą koszulkę pierwszy w Polsce, bo nawet Clubbasse jej nie będą mieli jako pierwsi".Więcej informacji na temat Adama:

"Aduś i Kubuś przynieśli radość całej rodzinie przychodząc na świat 22.09.2018 jako wcześniaki z ciąży bliźniaczej ... Aduś był słabszy od dnia narodzin gdy obaj jeszcze byli w inkubatorach ... nikt jednak nie myślał, ze taka mała kruszynka tyle będzie musiała przejść i znieść cierpienia ...od roku bowiem jego stan zdrowia z miesiąca na miesiąc przynosił niepokój i każdego zastanawiał...Lekarze odsyłali do kolejnych lekarzy ... zlecali badania ... kolejne badania ... rehabilitacje.... stymulację w związku z opóźnieniem w rozwoju podczas gdy Kubuś jego braciszek z dnia na dzień rósł jak na drożdżach... Aduś „opóźniał” się coraz bardziej...Niewiedza była najgorsza i czekanie na kolejne specjalistyczne badania jak tomograf i rezonans ... Z poważnym problemem w oddychaniu tydzień temu Aduś trafił do szpitala gdzie na cito zlecono wszystkie specjalistyczne badania .... Diagnoza wada krtani, Aduś od urodzenia walczył bowiem o każdy oddech. Decyzja lekarzy  o konieczność wykonania tracheotomii gdyż tomografia wykazała już również zmiany mózgowe z powodu niedotlenienia😭 ... jednocześnie NADZIEJA , ze po podpisaniu zgody na operacje rodzice w końcu zaczną normalnie funkcjonować i będą mogli skupić się na rehabilitacji po tak ciężkim  dla Adusia  zabiegu ... NIESTETY Aduś na tą chwile walczy o życie... w trzy doby po operacji wystąpiła wysoka gorączka i podejrzenie SEPSY a zaraz potem nieznanej bakterii , która zaatakowała organizm  ... z każda godziną coraz większy strach i najgorsza niewiedza ...gdy w nocy serduszko przestało pracować PODŁĄCZENIE POD RESPIRATOR i na nowo walka tej małej kruszynki o ŻYCIE... lekarze mówią „trzeba czekać”... czeka na niego przecież braciszek Kubuś a rodzice od kilku dni dzień i noc również nie opuszczają Intensywnej Terapii czekając na nowe informacje ... Nadzieja umiera ostatnia dlatego prosimy o pomoc Adusiowi gdyż głęboko wierzymy w cud , ze Aduś „zagra jeszcze z bratem w piłkę „, że jego cierpienie i ból się skończy i będzie potrzebował środków na walkę i kosztowną rehabilitację". 
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)