Uwaga, najnowsze wieści z obozu agencji Euforia Festivals! Już za niespełna tydzień kolejna edycja EUFORIA Festival w Boszkowie, jak się okazuje w line-upie imprezy mamy jeszcze jedno dodatkowe... 1 UserComments

Kto zagra warm-up seta na EUFORII? Adam Kancerski aka Nucvise!

Artykuł dodano: 2 lipca 2018, godz. 14:14
Odsłony: 1077x

Uwaga, najnowsze wieści z obozu agencji Euforia Festivals! Już za niespełna tydzień kolejna edycja EUFORIA Festival w Boszkowie, jak się okazuje w line-upie imprezy mamy jeszcze jedno dodatkowe nazwisko!

Za warm-up seta w tym roku odpowiedzialny będzie Adam Kancerski! Co powinni o nim wiedzieć ci, którzy nie znają jego kawałków sprzed lat?

"Adam Kancerski aka Nucvise jest producentem z Poznania oraz współtwórcą grupy KlubbMastaz. Zamiłowanie do tego odłamu sztuki, jaką są dźwięki połączone w harmonie, odziedziczył po swoim ojcu. Od najmłodszych lat grał na gitarze i klawiszach, przesłuchiwał setki utworów w wielu gatunkach muzycznych. W roku 2002 Adam zaczął produkować własną muzykę taneczną. Już po paru miesiącach efekty można było usłyszeć w najpopularniejszych klubach w całej Polsce, a nawet w TV.

Jednakże dopiero w 2007 sprawy nabrały tempa, kiedy to Filo & Peri, duet producentów z Nowego Jorku dostrzegli talent Adama. Dzięki kolaboracji "Filo & Peri vs Nucvise - Jiggle It" Adam zaistniał na zagranicznym rynku, wraz z wydaniem w formie płyty winylowej w labelu "Baroque Records". W tym samym roku wydał też solowy singiel "Nucvise - Delta Area", również w Baroque Records.

W 2008 roku doczekał się pierwszego wydania w wytwórni "VANDIT", której założycielem jest nie kto inny, jak sam Paul van Dyk, mowa o EPce "Even Better/Believers"- wówczas spełnił swoje marzenie, aby skupić na sobie uwagę legendy muzyki elektronicznej. Adam płynął na fali wydając kolejne utwory w wytwórni Vandit, takie jak: "Who's In Charge", "Liquid" i "It Takes Time".


Ten ostatni utwór okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż stał jednym z ulubionych utworów PvD i Armina van Buurena, dostał się do "A State of Trance Radio Top 15 - January 2011", znalazł się na kompilacji "Armada vol. 11", a także wielokrotnie gościł w audycjach innych popularnych DJów. W międzyczasie Adam wydawał także w wytwórni Infrasonic Recordings - "All Day Long", "Ancients" oraz "Still Alive", to pozycje obowiązkowe dla fanów gatunku trance.

Niedługo później, bo w 2012 roku jego utwór "Orion" znalazł się na kompilacji "Anjunabeats Worldwide 04 (Mixed by Nitrous Oxide & Maor Levi)" oraz został oficjalnie wypuszczony do sprzedaży pod szyldem wytwórni Anjunabeats.

W roku 2013 Adam wraz Michałem Grzybkiem (Dj Alex) założyli label "Sosei Records", przy współpracy z matczynym labelem Infrasonic Recordings, mając na celu stworzenie platformy do promocji nowych rodzimych artystów jak i własnych nagrań.

Na chwilę obecną Adam ma na swoim koncie 5 singli na płytach winylowych, dziesiątki wydań na płytach CD i w formie cyfrowej. Jak do tej pory muzykę producenta z Poznania można było usłyszeć w setach takich gwiazd, jak: Tiesto, Above & Beyond, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Ummet Ozcan i wielu, wielu innych.

Adam czuje się znakomicie w każdym stylu, od trance, przez future bass, aż po house, a swoim brzmieniem, chwytnymi melodiami oraz pędzącymi bassline'ami Adam zyskuje sobie coraz większa rzeszę fanów."WLOTKI >>> WWW.EUFORIA.WLOTKI.PL !


Komentarze
  • Komentator2 lipca 2018, godz. 10:37
    Aka DJ Skaner z Archaicznego Klubbmastaz. Tu już z wyprostowanym nosem :) ;) haha
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)
Popularne zdjęcia z imprez
100zdjęćZdjęcia z imprezy 20190216 - Walentynkowe Single Party20190216 - Walentynkowe Single PartyEnergy 200055zdjęćZdjęcia z imprezy Sobota W Bee JaysSobota W Bee JaysBee Jays96zdjęćZdjęcia z imprezy Havana Nights  1602Havana Nights 1602Shine97zdjęćZdjęcia z imprezy 1602  Sobota1602 SobotaMundo 7185zdjęćZdjęcia z imprezy Angels Night Out - Thomas Cloud  Mike G  1602Angels Night Out - Thomas Cloud Mike G 1602Miasto Aniołów100zdjęćZdjęcia z imprezy 1502201915022019Cooler