Impreza Legacy Tour Christ Agony Stillborn - 1101 K4 Szczecin odbędzie się 11 stycznia 2017 (Środa), w klubie K4 Szczecin. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Legacy Tour Christ Agony Stillborn - 1101 K4 Szczecin

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Legacy Tour Christ Agony Stillborn - 1101 K4 Szczecin

11 stycznia 2017, K4 Szczecin, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Legacy Tour 2017 - część pierwsza: Christ Agony & Stillborn
Niezaprzeczalnym faktem jest, że polska scena metalowa przeżywa swój rozkwit i skupia się na niej uwaga coraz większej części świata. Jednym z jej fundamentów jest Christ Agony - zespół, który można rozpoznać po pierwszych dźwięków. Przez ponad ćwierć wieku Cezar konsekwentnie podąża jedyną w swoim rodzaju ścieżką black metalu, wplatając w twórczość zarówno diabelski jad, jak i mroczny romantyzm. Najnowszym jego dokonaniem jest płyta 'Legacy', okrzyknięta najlepszym materiałem Christ Agony od nastu lat! Faktycznie, surowe brzmienie, wściekłość i klimat premierowych utworów w niczym nie ustępują klasycznej 'trylogii'.
Obok headlinera, na pierwszej części trasy wystąpi zabójcze trio Stillborn. Mordercy z Mielca na 'Testimonio de Bautismo' pokazali 'jak się k*rwa gra death metal', a nadchodzące koncerty będą pierwszymi na północy kraju od wielu, wielu lat.
W dniach 6-14.01. ten potężny skład nawiedzi kolejno: Płock, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Słupsk, Szczecin, Gorzów Wlkp., Zieloną Górę i Kalisz.
Szczegóły: fb.com/lefthandsoundsorg/events
Bilety od 5.12. na http://lhs-booking.8merch.com
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)