Impreza Lemon Tuetiuda Zimowa - Łódź odbędzie się 17 grudnia 2017 (Niedziela), w klubie Wytwórnia Łódź. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Lemon Tuetiuda Zimowa - Łódź

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Lemon Tuetiuda Zimowa - Łódź

17 grudnia 2017, Wytwórnia Łódź, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
17 grudnia 2017
wejście godz. 18:00, start koncertu godz : 19:00
Wytwórnia, ul Łąkowa 29, Łódź

Bilety w cenie od 89 zł do 109 zł.
Bilety dostępne na .pl oraz w salonach i Saturn.

Po pełnych energii występach na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Europejski Stadion Kultury) i w największych klubach LemON rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze. Obok „TU” zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty „Etiuda Zimowa”!

Trasa „TU/Etiuda Zimowa” to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej, a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością.

Tylko na jesienno-zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się muzyką płynącą ze sceny. To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości LemON, a dla nowych słuchaczy okazja, aby przekonać się, z czego wynika jego fenomen.


Bilety w cenie od 89 zł do 109 zł.
Bilety dostępne na .pl oraz w salonach i Saturn.

Uczestnikami koncertu mogą być osoby pełnoletnie, małoletnie od 16 roku życia, a pozostałe osoby małoletnie, które do dnia koncertu nie ukończyły 16 roku życia mają wstęp wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna posiadające go przy sobie dokument tożsamości oraz ważny bilet.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)