Impreza Lubelski Klasyk Krawiec Lebefoton House Fb Free odbędzie się 8 lutego 2014 (Sobota), w klubie Dom Kultury Lublin. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Lubelski Klasyk  Krawiec  Lebefoton  House  Fb Free

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Lubelski Klasyk Krawiec Lebefoton House Fb Free

8 lutego 2014, Dom Kultury Lublin, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
W sobotę 8 lutego po raz kolejny zapraszamy na imprezę z djami, którzy organizowali kultowe imprezy w lubelskich klubach 6-8 lat temu. Na scenie razem zagrają Krawiec, Foton i Lebe. Razem nie grali od wielu lat, a to oni wprowadzali na lubelskie parkiety różne odmiany muzyki house. Na imprezie będzie dominować muzyka house sprzed 8-10 lat, jednak nie zabraknie nowości. Dla starszych klubowiczów ten wieczór będzie jak powrót do przeszłości.

Krawiec - retroaktywny psychonauta, niezłomny poszukiwacz i propagator niezależnej muzyki z najróżniejszych zakątków świata. Założyciel kolektywu aFrykasy SunSystem, w ramach którego propaguje organiczną muzykę z Afryki i Karaibów, wraz z Mamadou Dioufem, Senhorem Efebo oraz zaprzyjaźnionymi muzykami. Współpracował lub nadal współpracuje z takimi miejscami jak Nowy Wspaniały Świat, Cafe Kulturalna, Huśtawka

Lebe - początki jego dj’skiej działalności sięgają 1998 roku. Były rezydent lubelskiego klubu Obsesja. Jeden z założycieli nieistniejącego już kolektywu Groove.pl, który powstał w Lublinie w 2003 roku, promując muzykę afro-house i tribal-house. Groove.pl współtworzyli dj'e Lebe i Krawiec oraz florysta Ryrz Decoration, który zajmował się częścią wizualną imprez, tworząc dekoracje z roślin.Obecnie w swoich setach łączy głównie deep-house i progressive-house, aczkolwiek nie ogranicza się tylko do jednego gatunku, powracając do swoich dawnych miłości – afro-house i tribal-house.

Foton – kiedyś grał bardzo dużo. We wszystkich znaczących klubach w Lublinie. W wielu klubach w całym kraju. Polska znała go także jako jednego z prekursorów jazdy extremalnej na rolkach. Muzykę house zna świetnie. Zagrał na pasterce w DK i było tak dobrze, że zagra znowu.

Start 21/bilet 10 zl/z listy facebook wejscie za darmo do 22/ wstep od 21 lat
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Krakowskie Przedmieście 19, Lublin
Aktualna pozycja klubu: 5/1671 Zagłosuj na klub