Organizatorzy Magnetic Festivalu ogłosili właśnie, że sprzedali już 40% wejściówek na kolejną edycję imprezy! Jeżeli więc myślicie o uczestnictwie w tym evencie, warto pomyśleć o przyspieszeniu... 13 UserComments

Magnetic sprzedał 40% biletów, premiera nowego Blasterjaxx

Artykuł dodano: 7 stycznia 2014, godz. 10:15
Odsłony: 11424x
Organizatorzy Magnetic Festivalu ogłosili właśnie, że sprzedali już 40% wejściówek na kolejną edycję imprezy! Jeżeli więc myślicie o uczestnictwie w tym evencie, warto pomyśleć o przyspieszeniu momentu podjęcia ostatecznej decyzji. 

Tuż przed końcem roku dowiedzieliśmy się, że do anonsowanego wcześniej Martina Garrixa doszli kolejni uznani bigroomowi twórcy: Blasterjaxx i MAKJ. 7 maja 2014 w Pradze pojawi się też na pewno John Cutler. Reszta składu już niebawem, tymczasem warto rzucić uchem na premierowy numer dwóch Holendrów, których obecność w line-upie bardzo ucieszyła wszystkich poważnie myślących o wybraniu się na majową edycję Magnetic Festival. 


Panowie z Blasterjaxx dopiero co skończyli 20 lat, nazywają się Thom Jongkind i Idir Makhlaf i mają już na koncie wydawnictwa między innymi w wytwórniach Laidback Luke'a i Tiesto. Najnowszy track "Mystica" pojawia się w labelu Hardwella Revealed Recordings i ma szansę narobić dużo zamieszania na listach bestsellerów, bo wielu słuchaczom na pewno skojarzy się z megahitem 2013 "Animals" Martina Garrixa. Trudno nie usłyszeć, że "Mystica" powstała z inspiracji i próbuje przypominać przebój innego uczestnika Magnetic. Fani Blasterjaxx są jednak zdania, że to najlepszy jak dotąd ich numer i pierwszy wielki sztos roku 2014, na którego premierę czekali zresztą już od dłuższego czasu (oficjalny preview pojawił się 13 grudnia). "Mystica" za całą pewnością zatrzęsie big roomowymi scenami, pytanie czy będzie to chwilowy szał, czy - tak jak "Animals" - zostanie na dłużej? 

Blasterjaxx - Mystica [OUT NOW!]
Komentarze
 • qdance87 stycznia 2014, godz. 11:25
  kiedy bd bilety na wlotkach ? mozna kupic gdzie indziej bez karty kredytowej ?
 • daniel_zerga7 stycznia 2014, godz. 14:11
  Mystica ogólnie nie jest zły ten numer ale w mojej ocenie mają już na koncie lepsze produkcje :) ale to przecież zależne od gustu
  Blasterjaxx & Billy The Kit - Loud & Proud (Original Mix)

  Blasterjaxx - Bermuda (Original Mix)


 • digitalusum7 stycznia 2014, godz. 15:31
  słuchając tych numerów czuję jakbym się cofał w rozwoju. każdy numer jest dokładnie taki sam. mam nadzieję, że trwałość tego gatunku będzie tak samo krótka jak jakiś brostepów i za rok nikt o tym nie będzie pamiętał....
  sorry, zdania nie zmienie. big room/edm = wiksa 2.0.
 • stereo20007 stycznia 2014, godz. 15:52
  Pierwsze numery Blasterjaxx były całkiem znośne,ale po odsłuchaniu tego tutaj cofam się razem z digitalusumem ....
 • artinho8 stycznia 2014, godz. 01:01
  U mnie mystica od jakiegoś czasu na głośnikach, oczywiście w postaci RIP z seta, ale był :) Bardzo sentymentalnie, ale nie tylko, sentymentalnie podchodzę do tego numeru. W moim mniemaniu jest mega sztos.
  Blasterjaxx - Faith (Extended Mix)  Teraz również rozważam wypad na Magnetic. Po cichu liczę na Hardwella lub Laidbacka w LU, choć nie wiem czy bym przeżył tyle petard, jedna po drugiej :)
 • sqarek898 stycznia 2014, godz. 08:17
  Wątpliwa sprawa aby i Hardwell i Laidback byli w LU :D
  Niech dadzą Alesso lub Fedde LeGranda i deadmau5 a bedzie ideał ! :D
 • Pixik078 stycznia 2014, godz. 12:05
  Kocham Deadmau5a ale pasuje on do tej imprezy jak pięść do oka. co nie oznacza, że bym nim pogardził. Ja sam nadal czekam z zakupem biletów, mimo że byłem na każdej edycji to chcę znać line up w większym stopniu. No i zobaczymy czy ekipa dopisze.
  digitalusum:Bu he he. o końcu big roomowych brzmień z ust tak złotoustych czcigodnych "znawców" słyszy się od początku ich trwania a ich koniec zapowiadasz między innymi ty. Oczywiście na wszelki wypadek wypisujesz tą opinię w co drugim artykule, żeby w końcu za nie wiem 5-10lat wyskoczyć - A NIE MÓWIŁEM?!
 • Guton8 stycznia 2014, godz. 22:41
  LU już jest na petardzie :) Chciałbym Ummeta albo Willa Sparksa :)
 • pitej14 stycznia 2014, godz. 23:10
  kiedy bileciki na ftb beda ? :)
 • qdance825 stycznia 2014, godz. 15:40
  dokladnie kiedy beda bilety ? na ftb/wlotki
 • Guton27 stycznia 2014, godz. 19:39
  Przybijam się do pytania! Kiedy będą wloty?!
 • sqarek8929 stycznia 2014, godz. 12:08
  kolejny artysta to Dannic ;)
 • qdance823 lutego 2014, godz. 19:49
  chyba sie nie doczekacie z tymi biletami na wlotkach :/ proponuje tak jak ja specjalnie otworzyc konto walutowe i kupic w ojro przez magnetfestival.com , i tak sie jeszcze przyda do kupna innych wlotek :D
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (13)