Już pojutrze w stolicy zląduje jedna z najciekawszych postaci związanych przez długie lata z labelem Richiego Hawtina Minus, twórca niesamowitych live actów Marc Houle! W tej chwili artysta tworzy... 4 UserComments

Marc Houle w piątek w Warszawie (konkurs!)

Artykuł dodano: 16 października 2013, godz. 12:28
Odsłony: 2351x
Już pojutrze w stolicy zląduje jedna z najciekawszych postaci związanych przez długie lata z labelem Richiego Hawtina Minus, twórca niesamowitych live actów Marc Houle! W tej chwili artysta tworzy wraz z Magdą i Troy'em Pierce'em inną wytwórnię i kolektyw zarazem - Items & Things. 

Gdy ekipa Minusa prezentowała jakiś czas temu swoje możliwości w poznańskiej Starej Rzeźni, to właśnie Marc Houle przez większą część widowni uznany został za czarnego konia tej pamiętej imprezy, zawstydził trochę swojego wieloletniego bossa Richiego Hawtina, prezentując materiał oscylujący między techno, electro i tech-house'em, dużo bardziej intrygujący i zapadający w pamięć. 


Podobnie zapewne będzie w najbliższy piątek w klubie 1500m2 w Warszawie, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych inteligentną a przy tym mocno imprezową muzyką taneczną. Mamy dla Was 3 wejściówki na to wydarzenie - dwie otrzymają osoby, które wyślą na adres marcin@ftb.pl swoje imię i nazwisko, a trzecia powędruje do osoby, która linka z konkursem wrzuci na swoim Facebookowym profilu, udostępniając info z profilu FTB.pl.
https://www.facebook.com/FTBPL

Kto się wybiera? Nawet jeśli nie macie takich planów, sprawdźcie koniecznie linki poniżej:

MARC HOULE @ UNITED... WE DANCE HQ
Items & Things @ Mandarine Park
Marc Houle Boiler Room Berlin LIVE Show
Marc Houle & Troy Pierce: Live vs. DJ (3h set), Space, Ibiza
Komentarze
 • frozenftb16 października 2013, godz. 12:35
  Jak już zamieszkam w Polsce, w jakimś dużym mieście to będzie to Warszafka, ze względu na 1500m2, Jerozolime czy Basen :))
 • kisielowicz16 października 2013, godz. 16:18
  1500m2 daje czadu kolejny rok z rzędu :)
  Houle ciekawie ale ja się bardziej nastawiam na Dusky w listopadzie :D
 • Timber16 października 2013, godz. 19:24
  Takiej okazji nie można przegapić! Can't wait!
 • mcdj8717 października 2013, godz. 18:38
  Również obecny!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)