Impreza Marcel Woods odbędzie się 14 stycznia 2017 (Sobota), w klubie Ekwador Manieczki. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Marcel Woods

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Marcel Woods

14 stycznia 2017, Ekwador Manieczki, start: 21:00

Zagrają na imprezie:

CLUB VIBE MUSIC zaprasza!

TRANCE REVOLUTION

MARCEL WOODS CLASSICS SET, EKWADOR MANIECZKI

14 STYCZNIA 2017

START: 21.00

WSTĘP: 29 ZŁ

W klubie zagoszczą najlepsi DJe z Polski i Europy!!!

Impreza połączy klasyczny trance headliner’a Marcel’a Woods’a z bardziej współczesnymi brzmieniami Arisen’a Flame’a, a mocny, energiczny set DJ’a Arusha doleje oliwy do ognia.

Na Czerwonej Sali: Phoenix, Adrima, Wasz ulubiony rezydent - Insane oraz, po raz pierwszy w Ekwadorze, DJ Yourant (rezydent klubu Omen). A więc bądźcie gotowi na mieszankę wybuchową !!

Marcel Woods znany z klasyków, takich jak Advanced, Cherry Blossom czy De Bom, które przeszły już do historii muzyki trance, przywoła wspaniałe wspomnienia i emocje. Wielokrotny uczestnik największych światowych festiwali, takich jak Mysteryland, Sensation, Trance Energy oraz MayDay rozgrzeje parkiet Ekwadoru do czerwoności!! Będzie to jeden z nielicznych, ekskluzywnych występów Marcel’a w Polsce więc takiej okazji po prostu nie można przegapić!

Arisen Flame, uczestnik takich eventów jak: ASOT, FSOE, Ministry Of Sound. Jego produkcja Fireball stała się międzynarodowym hitem dzięki mashup’owi zrobionemu przez samego Armina Van Buuren’a.

Na tym melanżu nie może Was zabraknąć! Ciulnie fest!!!!


Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)