Znów – jak niedawno przy okazji epki Lucasa – nie możemy się zdecydować, który numer z epki polskiego producenta polecić mocniej Waszej uwadze i przy okazji zaproponować do Listy Polskich Przebojów. 5 UserComments

Marcin Krupa vs. Marcin Krupa

Artykuł dodano: 26 stycznia 2012, godz. 09:30
Odsłony: 2434x
Znów – jak niedawno przy okazji epki Lucasa – nie możemy się zdecydować, który numer z epki polskiego producenta polecić mocniej Waszej uwadze i przy okazji zaproponować do Listy Polskich Przebojów. Stąd zestawiamy tracki ze sobą i prosimy Was o wskazanie faworyta.
To już dwunaste EP z labelu Marcina Krupy Ponton Records, który jak na razie jest jedynym tak wyrazistym labelem oferującym slow motion deep disco house w naszym kraju. Obok Pets i od niedawna Your Mama's Friend to dla wielu miłośników takich właśnie rytmów najważniejsza stajnia w Polsce. Wciąż nam gra w głowie niesamowity remiks duetu Forgotten Circus dla „Same Faces” Mikity, a tymczasem boss wytwórni wypuszcza swoje własne, również godne uwagi wydawnictwo.„Nobody Lefts With Me EP” to przede wszystkim dwa premierowe tracki Marcina (znajdziecie też remiks Adriana Rodrigueza). Tytułowy utwór wydaje się mieć większy, densflorowy potencjał głównie przez skuteczne zestawienie tłustego beatu z chwytliwym samplem wokalnym. Minimalistyczne, deepowe brzmienie z wyrazistym basem i wciągająca atmosfera. Podobnie można opisać drugi track „Balsam”, tyle że tutaj żaden wokal nie ciągnie całośc – to wcale jednak nie znaczy, że rzecz nadaje się bardziej do słuchania niż pląsania. Wystarczy sprawdzić, jak pracuje tu perkusja z basem – stworzona do wyginania śmiało ciała. Oczywiście w bardzo średnim tempie.

Który numer lepszy?

PON012 : Marcin Krupa - Nobody Lefts With Me // Snippet by Ponton


PON012 : Marcin Krupa - Balsam // Snippet by Ponton


Komentarze
 • Jerycho198826 stycznia 2012, godz. 14:52
  Według mnie lepiej wypada Nobody Lefts With Me ;) Bardziej, że tak powiem uderza we mnie, choć Balsam też zły nie jest ;) Ogólnie ep-ka jak najbardziej na plus ;)
 • Luc Deep26 stycznia 2012, godz. 16:21
  jedynka mi nie podeszła, ze wzgledu na ten wokal...."Balsam" dużo lepszy, na pewno zasługuje na miejsce w LPP:)
 • artinho26 stycznia 2012, godz. 17:46
  Ja nie potrafię wybrać, oba są zaje!
 • ralfovski26 stycznia 2012, godz. 17:56
  ,,BALSAM,, - Świetny klimat!
 • toudi2627 stycznia 2012, godz. 10:40
  Jak najbardziej "Balsam" na moje uszy;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)