Jeden z Waszych ulubieńców od tylu lat! Artysta, który zawsze gromadził na polskich imprezach tłumy i który nigdy swoich polskich fanów nie zawiódł! 2 UserComments

Markus Schulz: Trance Xplosion Reborn to będzie fenomenalna impreza!

Artykuł dodano: 9 października 2017, godz. 22:41
Odsłony: 1506x
Jeden z Waszych ulubieńców od tylu lat! Artysta, który zawsze gromadził na polskich imprezach tłumy i który nigdy swoich polskich fanów nie zawiódł! 

Przyszedł czas na kolejne zaproszenie video! Tym razem swoją obecność potwierdza nie kto inny, jak Markus Schulz, który po 10 latach powraca na TX, zapraszając jednocześnie wszystkich miłośników Trance Music na 9 grudnia do gdańsko-sopockiej ERGO ARENY. Markus Schulz tej nocy wystąpi dla Was aż trzy razy! - solo, w duecie z Ferrym Corstenem podczas wyjątkowego seta B2B, który w Polsce jeszcze nigdy nie miał miejsca oraz z Cosmic Gate prezentując ich wspóly numer „AR”.

Występ Markusa to obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza uwielbiającego mroczniejszą stronę trance. 
Kilka słów od niego usłyszycie klikając w link:

Trance Xplosion Reborn - MARKUS SCHULZ (invitation)

Przypominamy również, że bilety na ten niezwykły, 13-godzinny maraton muzyki trance, gdzie pojawią się m.in.: Markus Schulz, Ferry Corsten, Cosmic Gate, Andrew Rayel, czy Menno de Jong możecie nabyć w bileteriach:

- ftb.pl
- wlotki.pl

w trzech opcjach cenowych:
- standard (99 zł)
- czteropak (93 zł/szt.)

Bilety w w/w cenach są juz ma wyczerpaniu i za kilka dni pojawi się kolejna, droższa pula. To już ostatni moment, aby nabyć wejściówki w niższej cenie.

BILETY ZNAJDZIECIE TUTAJ:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/235818/trance-xplosion-reborn.htm?ref=ftbimp

Komentarze
  • UcieX11 października 2017, godz. 05:54
    Mroczniejszą stronę trance to on grał 10 lat temu. To, że obecnie gra jakieś łupaniny to nie znaczy z automatu, że to mroczne kawałki.
  • mefistek12 października 2017, godz. 23:50
    Dokładnie, mhrocznie to jest na solo secie, polecam dzisiejszy epizod z Montrealu ;) Zresztą każde solo z Montrealu gniecie ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)