Tego jeszcze nie było - mamy nowy rekord frekwencyjny, jeśli chodzi o występ pojedynczego DJ-a. Choć słowa 'występ' i 'frekwencja' trzeba wziąć w cudzysłowy. 8 UserComments

Marshmello wystąpił dla 10 mln osób w... grze Fortnite!

Artykuł dodano: 7 lutego, godz. 09:56
Odsłony: 1480x
Tego jeszcze nie było - mamy nowy rekord frekwencyjny, jeśli chodzi o występ pojedynczego DJ-a. Choć słowa 'występ' i 'frekwencja' trzeba wziąć w cudzysłowy. 

Również tych, którzy uczestniczyli w tym 'występie' trudno nazwać prawdziwymi 'klubowiczami'. Mówimy bowiem o imprezie, która odbyła się we wnętrzu gry komputerowej. Nie byle jakiej, bo topowej produkcji Fortnite, w którą podobno grają prawie wszystkie dzieciaki, prawie wszystkie nastolatki i połowa dorosłych. 


Nic zatem dziwnego, że w momencie 'występu' Marshmello uzbierało się ich wszystkich aż 10 milionów! Jak czytamy w serwisie Polygamia:
"Och, Fornite, ty przedziwny multimedialny fenomenie. Co tam sezonowe wydarzenie z Thanosem z filmowych Avengersów. Tobie było potrzeba prawdziwej youtubowej gwiazdeczki. Dokładnie kogoś takiego, jak Marshmello. Nie znacie gościa? To tylko szalenie popularny DJ, który był jedną z największych gwiazd serwisu w 2018 roku. Ostatniego weekendu w hicie Epic Games miało miejsce bardzo nietypowe wydarzenie – jego wirtualny koncert. Wystarczyło wpaść do Fortnite’a o danej godzinie, trafiało się na specjalną arenę, traciło wszystkie bronie, a na scenie pojawił się sympatyczny jegomość z konsolą i ogniskową pianką na głowie.'

Jak takie obciążenie wytrzymały Fortnite'a? No cóż, właściciele tak potężnego, ogólnoświatowego hitu potrafią poradzić sobie z takimi szczegółami. A użytkownicy gry uznali to wydarzenie za najciekawsze w historii gry. Może w wakacje gracze wpadną na jakiś festiwal? 

KONCERT MARSHMELLO W FORTNITE! NAJLEPSZY EVENT NA ŚWIECIE!
Komentarze
 • ciapowanepiwo7 lutego, godz. 14:59
  No wreszcie.40 lat na karku i dalej jeżdzę na imprezy,ale po tym co tu ujrzałem to chyba przestanę.Bedę jeździł przez pół Polski,jak można odpalić kompa i równie dobrze bawić się na wirtualnym parkiecie.
  K A - T A- S T R O- F A.
  Bardzo szczerze Wam wpółczuję, współczesna młodzieży.
 • Dorota Mi7 lutego, godz. 15:02
  Chętnie zrobię screenshoty z takiej imprezy ??
 • Kuba Rokosiewicz7 lutego, godz. 14:40
  Jakich my się czasów doczekaliśmy...
 • Adam Trelka7 lutego, godz. 14:30
  To teraz poproszę jeszcze Tiesto w Warsaw shore...
 • Szymon Konieczny7 lutego, godz. 15:11
  Bzdura jak chuj, dzieci, dzieciom...
 • Damian Paczek7 lutego, godz. 15:36
  Tylu ludzi ze spierdolonym gustem w jednym miejscu jeszcze nie było;) myślę że to zasługuje na jakiś osobny wpis w księdze guinessa!
 • Szymon Mitulski8 lutego, godz. 06:41
  Dno.
 • Arczijaydee9 lutego, godz. 10:59
  David Guetta płakał jak się dowiedział
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (8)