Tak długo czekaliśmy i już po wszystkim! Kolejna edycja kultowego już w naszym kraju eventu przeszła do historii, byliście jej częścią? 50 UserComments

Mayday Polska 2016: Wasze wrażenia!

Artykuł dodano: 11 listopada 2016, godz. 11:11
Odsłony: 16272x
Tak długo czekaliśmy i już po wszystkim! Kolejna edycja kultowego już w naszym kraju eventu przeszła do historii, byliście jej częścią?

Edycja bardzo wyjątkowa, bo w całości poświęcona technicznym klimatom - jak wypadł ten pomysł w praktyce? Wszystkich, którzy obecni byli w Spodku prosimy o zdanie relacji z tego wydarzenia - wystarczy nam kilka słów czy kilka zdań, które podsumują Mayday Polska 2016!

Jak spisali się organizatorzy? Czy wszystko było zapięte na ostatni guzik, czy nagłośnienie i oprawa wizualna spełniła Wasze oczekiwania? Które sety wypadły najlepiej i - po prostu - jak się bawiliście w Spodku ostatniej nocy?


Komentarze
 • Szpecoo11 listopada 2016, godz. 12:16
  Witam. Kilka skrajnych zdań omde mnie. Najważniejsze - muzycznie jedna z najlepszych edycji, na jakiej byłem! Jestem od Team X-treme. Za mało hard techno i schranz. Arena trochę za cicho. Showroom to zawsze w mej świadomości lodowisko. Tamta salka nie pasowała na niego. Za cicho na Showroom w czasie setu Pet Duo. Showroow paradoksalnie głośność ok (poza Petami), ale ciut za dużo basu. Wysokie pasmo trochę mi ginęło. Frekwencja mi się podobała. O to chodzi. Nie wiadomo było, gdzie iść - taka mnogość dóbr. Dobrze, że nie było 5 scen.
  A co u mnie? Niestety samopoczuciowo i kondycyjnie mój najsłabszy Mayady :( Spanie zaczęło rżnąć już przed 21 godziną. Nogi bolały niemiłosiernie. Coś kłuło w klatce piersiowej pod prawymi żebrami. Nie miałem więc jak uczcić tego święta godnie. Ok. 3 w nocy jak zasiadłem na Showroom, tak z krótkich drzemek i odpoczynku obudzili mnie dopiero Ana i David. I tak jestem hardkorem - 16 godzin zaliczone na 2 butelkach mineralnej, hot dogu i zapiekance. Pozdro
  Edit po raz 1 - Światła fajne, tam jadę dla muzy, a nie dla świateł. Wizuale - minimalizm - idealne do techno! Z tym, że mam wrażenie, iż w latach od 2012 wstecz wizuale były bardziej udane. Pozdro po raz drugi :)
 • Paweł Kawiak11 listopada 2016, godz. 10:35
  To co tam sie działo nie da sie opisać ;) sceny dźwięk na wielki +
 • Maciej Gasikowski11 listopada 2016, godz. 10:34
  Jeszcze w drodze, relacja niebawem.
 • Cro Uch11 listopada 2016, godz. 10:33
  Akustyczny ogień
 • Radek Stawicki11 listopada 2016, godz. 10:45
  Wrażenia niesamowite, każdy set był rewelacyjny, atmosfera bardzo dobra,nagłośnienie ok. Żadnych problemów z zakupem bonów, napoi czy jedzenia. Wszystko się organizatorom udało. Takie jest moje zdanie :)
 • Michał Dexter Chojna11 listopada 2016, godz. 10:46
  W końcu orgia dla moich uszu <3 każdy Dj po całym roku grania musi sie wybrać po prostu odchamić sie ! Polecam ! Na minus za mało miejsca na showroom ??
 • Łukasz WS11 listopada 2016, godz. 10:54
  Byloo super pod kazdym wzgledem xD
 • Dominik Fabiański11 listopada 2016, godz. 10:49
  Co tam się działo to poezja <3
 • Slawomir Faltyn11 listopada 2016, godz. 10:59
  Nogi Bolą...To Znak że że Było Dobrze...
 • Pawel Moj11 listopada 2016, godz. 12:09
  Muzycznie mega zajebiście ( De Luca set imprezy) organizacyjnie mogło być lepiej. Na wielki minus zasługuje Lokalizacja showroom :( lipa straszna ale i tak było mega dobrze .
 • Lukasz Leon Zawodowi11 listopada 2016, godz. 12:02
  Nie da sie tego opisać. Była miazga :D
 • tomeklesny11 listopada 2016, godz. 15:01
  Piąty raz nie dotrwałem do końca, a szkoda. Jechałem do Katowic z myślą że, pobawię się przy PET DUO.

  Muzycznie mistrzostwo. Najlepsze jest to że na co dzień nie słucham techno. Mówiąc wprost Ta muzyka i Ten klimat tak pasują do siebie że nie da się usiedzieć. Fajnie było usłyszeć dobre techno na sali głównej.

  Największy minus to druga scena na sali gimnastycznej za ciasno, za duszno, no i trzeba było stać w kolejce żeby wejść na salę - sic !
 • toudi2611 listopada 2016, godz. 15:20
  No to teraz ja....To był mój jubileusz-15 raz na Mayday Poland i muszę przyznać , że była to jedna z NAJLEPSZYCH edycji!!!!!To co się tam muzycznie działo jest nie do opisania....Żaden set nie schodził poniżej określonego poziom.Jedni grali lepiej drudzy trochę gorzej ale żaden,powtarzam ŻADEN set nie był zamulający czy przynudzający.Ta noc minęła tak szybko jak jeszcze nigdy...Pamiętam , że zawsze były edycję, które po prostu przesypiałem na Arenie, tu nie było o tym mowy!!!Naprawdę wszyscy spisali się na medal przy organizacji tegorocznej edycji...Największym Minusem była oczywiście lokacja Showroom.Nie wiem, ale mogę się tylko domyślać , że organizatorzy się po prostu przestraszyli małej ilości ludzi, którzy tego dnia przybędą na imprezę.NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!!!Był moment kiedy ochrona przestała wpuszczać na tą małą salkę ludzi co skutkowało niesamowitym ściskiem i przepychankami z ochroną.Sam zostałem "wyrwany za fraki" przez jednego ochroniarza, żeby wejść.Na przyszłość-LODOWISKO to jedyne godne miejsce gdzie można przynajmniej dojść do toalet a tu na tej sali gimnastycznej trzeba było się wracać w stronę hali głównej...Cała ta sytuacja nie przysłoniła jednak ludziom tak jak i mnie dobrej zabawy;)))Reasumując...Po poprzedniej edycji myślałem, że zarówno Mayday Polska jak i techno-ZDECHŁO a tu taka niespodzianka;))))!!!!Liczę, że organizatorzy pójdą tą ścieżką i teraz już zawsze 10 Listopada to będzie święto muzyki TECHNO w Polsce!!!!SZACUUUUUUN;)))
 • Kuba Major Majerczyk11 listopada 2016, godz. 14:20
  jedynie mnie zastanawia o co chodzilo z Friends of Mayday :V
 • Marcin Bojarski11 listopada 2016, godz. 13:12
  Mayday wróciło na dobre muzycznie tory ??
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (50)
Popularne zdjęcia z imprez
92zdjęćZdjęcia z imprezy 10032018 Sobota10032018 SobotaAntidotum64zdjęćZdjęcia z imprezy 2402201824022018Antidotum