Impreza Mayday Polska 2017 odbędzie się 10 listopada 2017 (Piątek), w klubie Spodek Katowice. Start imprezy: godz. 20:00. Bilety w cenie od 160,00 zł już w sprzedaży na Wlotki.pl.
2 Mayday Polska 2017

Bilety na imprezę

160,00 PLNstandardowyWyszukaj tani hotel

Mayday Polska 2017

10 listopada 2017, Spodek Katowice, start: 20:00

Zagrają na imprezie:

‚Sven zawsze był i będzie królem przestworzy’, Rodhad to krwawobrody technik, co gra zimne jak woda w fiordach i porywiste jak wiatr okołobiegunowy techno i pasuje jak ulał do silesianskiego kopalnianego klimatu, warto przy nim wpaść w trans!’, ‚Klaudia to jeszcze nigdy nikogo nie zawiodła, niech ją zapraszają bez wahania do końca świata!’, ‚Psyk i Keith Carnal  -odlecimy, aż podeszwy wybuchną!’ ‚Fernanda Martins, Par Grindvik, Karenn live, Recondite, Psyk.Tworzycie nowy kierunek, nową polską wizytówkę Mayday Polska, techniczna eksplozja, to, na co od dawna czekałem, takie polskie Awakenings w Spodku!’.


Takie między innymi opinie można wyczytać wśród komentarzy dotyczących dotychczasowego line-upu Mayday Polska. Ta kultowa już impreza odbędzie się w Spodku już po raz 18.! Osób, które choć razy miały możliwość przeżycia tego niesamowitego wydarzenia nie trzeba dodatkowo namawiać na wycieczkę do Katowic. Wszystkim pozostałym przypominamy, że ‚są imprezy i jest Mayday’, i że oglądanie filmów oraz zdjęć, a także czytanie relacji z polskiego Mayday nie nic wspólnego z rzeczywistym klimatem tego eventu - nawet opowieści naocznych świadków nie są w stanie oddać uczucia, które towarzyszy uczestnikowi Mayday podczas trwania tej jedynej nocy w roku. 


Znamy już 20 wykonawców z tegorocznego line-upu, chyba nie ma ani jednej osoby, która nie byłaby zachwycona faktem, że po latach przerwy powraca do Spodka niepodrabialny Papa Sven. Reszta odsłoniętych kart to obietnica cudownej, technicznej podróży, nieprzypadkowo pojawiają się porównania z Awakenings! 


W zeszłym roku było TAK:


Mayday Polska 2017Mayday Polska 2017
MAYDAY Poland "we love the future" | 10.11.2016 | Official AftermovieMAYDAY POLAND 2017,  LINE-UP JAK DOTĄD:Sven Väth, Rodhad, Klaudia Gawlas, Recondite, 

Fernanda Martins, Pär Grindvik, Karenn (Blawan & Pariah), 

Friends of MAYDAY, Raphael Dincsoy, Psyk, Clouds, 

SHDW & Obscure Shape, El’mirka, Fjaak, Keith Carnal, 

Cherry aka BreakNtune, Emmanuel, Sin, Piotr Bejnar.

+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (2)
  • Macioza
  • msxtg
Komentarze
Komentarze (0)