Dla wielu polskich imprezowiczów to był jeden z najbadziej intensywnych weekendów w historii. 51 UserComments

Mayday Polska 2019: Wasze wrażenia?

Artykuł dodano: 12 listopada 2019, godz. 14:22
Odsłony: 3551x
Dla wielu polskich imprezowiczów to był jeden z najbadziej intensywnych weekendów w historii. 

W sobotę I Am Hardstyle Poland w Łodzi, a dzień później 20. edycja Mayday Poland w Katowicach. Byliście? Jak było? Dajcie znać, jak Wam się podobało w Spodku, było lepiej niż na poprzednich edycjach? Jak zapamiętacie 20-lecie polskiego Mayday? 

Oto kilka komentarzy z naszego Facebooka:

"Muzycznie szok nawet gdyby sama Arenę wziąć pod uwagę 🔥🔥🔥 Jeden po drugim, grali, jak natchnieni"

"Oj piszczy w uszach, piszczy.... ale to standard bo to nie byle impreza tylko Mayday to musi piszczeć, dziwne jak by nie było inaczej. Mocne techno i o to chodzi, zakwasy do teraz. Dużo osób, dobry sqad, ok ktoś tam marudzi, narzeka. Mi się zawsze tam podoba".

"Było magicznie moc była z nami co tu więcej opowiadać Mayday to Mayday"

"Było pięknie😍, ale ciężko było mi ogarnąć moich ulubionych artystów pomimo wcześniejszego planu, miło było spotkać znajome twarze jak i porozmawiać z nowymi osobami". 

"Ja też nie potrafię ogarnąć bałaganu w głowie po wyjściu ze Spodka 😅 jest najgorzej"
Komentarze
 • R212 listopada 2019, godz. 21:49
  Amelie Lens - klasa ....
 • Macioza13 listopada 2019, godz. 10:22
  Było po prostu za***iście!! Jak zawsze zresztą :-) Dzisiaj pierwszy dzień w pracy po Mayday i ciężko naprawdę zebrać myśli. Mayday 2019 był również moją jubileuszową edycją, dokładnie 10. Nie był to mój najlepszy Mayday ale był na pewno jednym z lepszych.
  Ze spraw organizacyjnych to na pewno na duży plus w tym roku to nagłośnienie i to że Showroom wrócił na lodowisko, średnia wieku (mało dzieciaków , raczej ludzie wiedzący po co przyszli) :D Trochę minusików też znalazłem. Mianowicie pomniejszony parkiet na arenie (scena zajmowała prawie połowę płyty), cena wody i piwa i szatni, możliwość zwrotu tylko jednego bonu na koniec imprezy (chciałbym zauważyć że pod koniec nie było już piwa, wody i wielu innych napoi a bonów zwrócić nie można było) . Było dużo ludzi ale to z jednej strony było plusem a z drugiej minusem. Plus bo był klimat jak na starszych edycjach , minus bo żeby się gdzieś dostać traciło się dość sporo czasu (rok temu było wszędzie fajnie luźno).
  Jeśli chodzi o wrażenia muzyczne to jak zawsze były one na najwyższym poziomie. Wybawiałem się z żoną konkretnie. Było technicznie , mroczno , z dużą dawką basu. Po prostu techno jakie uwielbiam. I ta jadąca wiara :-) hehe.
  Jak miałbym napisać kto zagrał najmocniej to oczywiście Regal i Amelie Lens :D Była petarda!!
  Ale jeśli chodzi o całokształt to mam trochę inne zdanie:P
  Moja najlepsza piątka tegorocznego Mayday to :
  1. Fatima Haji - chyba dla mnie największe pozytywne zaskoczenie. Super set i super kontakt z publiką. Moc i energia! Było pięknie. Żałuję że byłem tylko nie całą godzinę bo przyszedłem na Fatime dopiero po secie Amelie.
  2. Sam Paganini - szczerze mówiąc nie liczyłem za bardzo na tego Pana. Miałem pójść na chwilę na niego a potem na Pet Duo , ale w związku z tym że Pet Duo nie było zostałem na całym secie Paganiniego. I powiem szczerze że mnie pozytywnie pozamiatał. Coś pięknego. Zagrał mocniej niż zawsze i mnie mega zaskoczył.
  3. Regal - zagrał swoje i przepięknie zamknął Mayday! Idealny Pan grający o idealnej godzinie:D Pięknie było!
  4. Amelie Lens - zagrała swoje najlepsze techno ale do całokształtu zabrakło trochę dla mnie to do czego mnie przyzwyczaiła czyli kontaktu z publiką. Miałem czasem wrażenie że przyjechała po prostu odwalić swoje. Ale oczywiście pozamiatała konkretnie. Była moc!! Mam nadzieję że kiedyś jeszcze odwiedzi Polskę!
  5. Dune - trafiłem na Duna w trakcie seta Westbama , w oczekiwaniu na Amelie. I powiem że warto było sobie przypomnieć stare kawałki i poszaleć przy happyhardcorach :-) Bawiłem się wyśmienicie , a na salce panował naprawdę mega pozytywny klimat!
  Jak dla mnie najlepsza 5:D Muzycznie to na pewno najlepiej Regal i Amelie ale całokształt to Fatima i Sam Paganini. To jest moje zdanie! :) Ogólnie to muzycznie 9/10 a organizacyjnie 8/10. Czyli jak dla mnie bardzo dobrze. Super edycja , dużo dobrego techno i pozytywnej energii! Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę! Widzimy się standardowo za rok! Są imprezy i jest Mayday!! Do zobaczenia!
 • Robert Pęcko12 listopada 2019, godz. 14:22
  Fatima i Amelka rozniosły Spodek ??
 • Łukasz Drewniak12 listopada 2019, godz. 13:35
  Jestem spełniony muzycznie??
 • Bartosz Bartkowiak12 listopada 2019, godz. 14:14
  Mam takie zakwasy że ledwo z pokoju do kuchni dochodzę a to znaczy że było rewelacyjnie ?? to była moja szusta edycja i już odliczam do kolejnej ??
 • Chev Chelios12 listopada 2019, godz. 17:33
  Byłem na to trochę przygotowany, efektami chcieli przyćmić , słabość klasycznego May Day, dzień wcześniej za o wiele mniejsze pieniądze Ekwador pokazał POTĘŻNĄ SIŁĘ muzyki klubowej w Pl
 • Damm Arendt12 listopada 2019, godz. 14:03
  Chwilowe przerwy w wejściu na Showroom i TheTwentyFloors znaczy że było na maxa ludzi??nagłośnienie FotisSound pięknie rozstawione,bynajmniej nie było słychać na zewnątrz że spodek buczy??
 • Dawid Bartnik12 listopada 2019, godz. 15:53
  Są imprezy i jest mayday. Genialnie było Dubfire i Marco Bailey sztos ????
 • Kamil Dudek12 listopada 2019, godz. 15:35
  I jakie spokojnie :p
 • Natalia Zukowska12 listopada 2019, godz. 17:26
  Oprawa była lepsza w pierwszych edycjach Maydaya np w 2002 ale nie było zle na plus duży plus ??
 • Mariusz Head12 listopada 2019, godz. 14:19
  Amelka rozdarła spodek na pół .... Carla i Felix miazga ;) Dziadzia pozamiatał jak na szefa przystało ....było mega godnie choć spodziewałem sie jeszcze wiekszego WOW jesli chodzi o wizuale ;)
 • Kinia Szafran12 listopada 2019, godz. 19:40
  Nie da sie tego opisać słowami ????
 • Wojciech Voytas Trzc12 listopada 2019, godz. 13:52
  Muzycznie ?? Frekwencja ?? Oprawa... bywały lepsze Mayday'e. Na 20-lecie spodziewałem się większego show
 • Don Fabio12 listopada 2019, godz. 13:38
  Zostałem dojechany muzycznie ?????????? na trzech salach bawiłem się kapitalnie ?? są imprezy i jest mayday tyle w temacie ????????????
 • Łukasz Walczak12 listopada 2019, godz. 14:02
  Muzycznie po prostu najlepsza edycja ?? od 22 do 6 ogień na Arenie i Lodowisku. Do 8 już obserwacja z trybun, sił brakło.. Kurła aż nie wierzę, ża tak zajebiście się wybawiłem?? Amelia na którą najbardziej czekałem dowaliła do pieca!! Felix i Fatima petardy straszne na lodowisku?? Szkoda że PetDuo nie dotarli ;( Co do oprawy hmm nagłośnie mistrzostwo jak przed rokiem ale cała oprawa jak dla mnie lepsza rok temu: ilośc laserów i scena ;) Ale i tak było mistrzostwo świata!! #PozdroTechno
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (51)