Jeżeli w ostatni weekend bawiliście się doskonale w Boszkowie podczas EUFORIA Festival 2018, bardzo możliwe, że jedną z informacji, która jeszcze bardziej polepszyła Wam nastrój była ta o pierwszym... 3 UserComments

M.I.K.E. (PUSH) i John Askew zagrają na Back & Forth 2018! (BILETY już są!)

Artykuł dodano: 11 lipca 2018, godz. 16:18
Odsłony: 2670x

Jeżeli w ostatni weekend bawiliście się doskonale w Boszkowie podczas EUFORIA Festival 2018, bardzo możliwe, że jedną z informacji, która jeszcze bardziej polepszyła Wam nastrój była ta o pierwszym ogłoszeniu tegorocznej edycji Back & Forth.

Euforia Festivals przypominają, że 24 listopada po raz kolejny w sprawdzonej już w boju hali Arena Toruń odbędzie się czwarta edycja super eventu, gdzie nowoczesne brzmienia przeplatają się z nieśmiertelnymi klasykami! Pierwszy ogłoszony w Boszkowie artysta to właśnie specjalista od ponadczasowych sztosów, gość odpowiedzialny za dwie nuty z czołówki tych największych i najważniejszych dla muzyki trance w ogóle - M.I.K.E.! Jako PUSH ma na koncie między innymi klasyczne ‘Universal Nation’ i ‘The Legacy’ i mamy nadzieję je wszyscy usłyszeć w Toruniu!

Drugim artystą, który na pewno wystrzeli nas wszystkich z butów w listopadzie, jest John Askew! Brytyjczyk to ‘niekwestionowana legenda tech trance'u. Bezkompromisowy, kontrowersyjny i zabójczo skuteczny. Wasze modlitwy zostały wysłuchane!’, piszą o nim organizatorzy imprezy, których prosiliście o tego pana i jego miażdżące brzmienie.

Już teraz wiadomo, że Hala Toruń ponownie odrywać się będzie od Ziemi, a my przeżywać będziemy niezapomniane chwile - kto już w tym momencie jest pewny, że szaleć będzie na parkiecie 24 listopada?

BILETY!

Uwaga, sprzedaż rusza dziś o godzinie 18 TYLKO na euforia.wlotki.pl

Dostępne rodzaje biletów:

I pula standard w cenie 79 zł, również w formie biletów kolekcjonerskich (dopłata 15 zł plus wysyłka)

Bilet VIP w cenie 400 zł:

Osobne wejście na teren imprezy, piwo, wódka, whisky - bez ograniczeń, catering zimny i ciepły - bez ograniczeń, dostęp do wydzielonej strefy z widokiem na festiwal, darmowa szatnia.

Po wyczerpaniu się pierwszej puli automatycznie w sprzedaży będą pojawiały się pule droższe o 10 zł.


Back & Forth 3.0 After Movie


ZAPRASZAMY! Euforia.wlotki.pl


EDIT: BILETY JUŻ SĄ!

http://wlotki.pl/bilety/impreza/259934/back-and-forth-40.htm
Komentarze
  • Kamylek2112 lipca 2018, godz. 07:11
    Może Omnia?
  • Luc Deep14 lipca 2018, godz. 09:25
    Nie ma co, trzeba rezerwować termin, nawet tylko dla tych dwóch artystów. :)
  • Hamer22 lipca 2018, godz. 15:50
    Jest dobrze :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)