Kolejny odcinek serialu z polskimi producentami w rolach głównych, którzy zwracają się bezpośrednio do Was, namawiając do sprawdzenia ich najnowszych utworów. Tym razem czas na Milkwisha, który... 12 UserComments

Milkwish dla FTB o swoich nowych produkcjach

Artykuł dodano: 21 sierpnia 2013, godz. 17:50
Odsłony: 2998x
Kolejny odcinek serialu z polskimi producentami w rolach głównych, którzy zwracają się bezpośrednio do Was, namawiając do sprawdzenia ich najnowszych utworów. Tym razem czas na Milkwisha, który ma dla Was jedną świeżą produkcję i jeden świeży remix.


Milkwish:

„Na wstępie bardzo dziękuje użytkownikom FTB.PL za głosy, które oddaliście na mój numer 'Pedaco' - dzięki Wam długo utrzymywał się na Polskiej Liscie :-). Mój nowy singiel 'Gotta Groove' został wydany nakładem wytwórni Mena Music - prowadzonej przez nieśmiertelnego mistrza house, znanego jako Fonzerelli.

Numer ten to wakacyjny miks house z elementami nu-disco. Melodia pomieszana z długim leadem to pomysł, który od dawna chodził mi po głowie, dlatego cieszę się, że w końcu go zrealizowałem. Dziękuję również za wsparcie ze strony Beatportu, który umieścił 'Gotta Groove' w dziesiątce 'Must Hear Indie Dance Tracks'.

Link do oficjalnej zapowiedzi:

Milkwish - Gotta Groove [PREVIEW] Mena Music by Milkwish


Całość:

Milkwish - Gotta Groove (Original Mix)David Jones ft. Aqua Diva - Sunny (Milkwish & Kamil Pankowski Remix)

Niespełna miesiąc temu remix ten wydany został przez włoską wytwórnię - Starlight Music. Orginał Davida jest bardzo wesoły, dlatego też w tym remiksie postanowiliśmy postawić na ciemny tech housowy klimat z masywnymi chordami. Dostaliśmy bardzo wiele pozytywnych feedbacków od wielu DJ-ów, jak i super support od giganta muzycznego, jakim jest Ministry Of Sound.Link:

David Jones ft. Aqua Diva - Sunny (Milkwish & Kamil Pankowski Remix) [Starlight] by MilkwishW tej chwili jestem w fazie dogadywania szczegołów kolejnych wydawnictw, które ukażą się w niedalekiej przyszłości, tak więc gdybyście chcieli być na bieżąco, odwiedzajcie mój fanpage:  www.facebook.com/milkwishofficial."

Komentarze
 • artinho21 sierpnia 2013, godz. 19:09
  Milwisha od kiedy pierwszy raz usłyszałem, śledzę jego poczynania, a jego produkcje są co raz lepsze ;) W Gotta Groove za wiele groovu nie czuję, ale vibe jest i w klimacie plażowych afterów czy też poolparty ten numer jest zdecydowanie wskazany. Remol dla Davida Jones'a kozak bardzo!
 • Axell Intevill22 sierpnia 2013, godz. 10:36
  Mega pozytywny Gość :D
 • UcieX22 sierpnia 2013, godz. 11:20
  Świetne numery. Nic tylko na plaży ich słuchać. Właśnie odnośnie Fonzerelli, to cicho u niego. Szkoda, że nie tworzy już numerów z swoim charakterystycznym bassem. Szkoda że już w ogóle nic nie tworzy. Odnoszę wrażenie, że niektórzy z tych popularnych artystów, którzy nie poszli za modą, utracili pasję.
 • Marcin Żyski22 sierpnia 2013, godz. 11:25
  UcieX - w zeszłym roku pod swoim prawdziwym nazwiskiem wydał coś takiego:

  Aaron McClelland feat. Chelsie - Get Together - Fonzerelli
 • zientek4522 sierpnia 2013, godz. 11:57
  Jeden z lepszych w kraju bez dwoch zdan. Kilka lat i bedzie o nim naprawde glosno
 • UcieX22 sierpnia 2013, godz. 11:57
  @ Marcin Żyski
  Wow, faktycznie. Dziwne, że nie wydaje kawałków ze swoim popularniejszym pseudonimem, stąd taka dezinformacja :P Sam kawałek świetnie się rozkręca od 3:30, ale rzeczywiście nie w stylu Fonzerelli. W każdym bądź razie dzięki za info! :)
 • toudi2622 sierpnia 2013, godz. 12:03
  Fonzerelli zawsze się dla mnie będzie kojarzył z tym nieśmiertelnym wałem;))))))


  Fonzerelli - Moonlight Party [Big In Ibiza]

 • Jerycho198822 sierpnia 2013, godz. 12:04
  Ale ten remiks mi podszedł, jest płynny typowo plażowy - w sam raz na zakończenie wakacji ;) Gotta Groove także na + ;) Brawo Milkwish ;)
 • UcieX22 sierpnia 2013, godz. 13:09
  Jeszcze jako ciekawostkę (bo pewnie nie wszyscy mieli okazję usłyszeć) dodam remix Fonzerelli, który nigdy został oficjalnie wydany, a jest mega:
  http://vbox7.com/play:3c92da33
 • myszuniaaa22 sierpnia 2013, godz. 13:40
  Ekstraklasa!
 • artinho22 sierpnia 2013, godz. 15:46
  Party in the moonlight and dance till the sunrise! Dancing in the moonlight and waiting for the sunrise! Ten kawałek zawsze mi się tak podobał, że łeb mały! El classico!
 • mefistek22 sierpnia 2013, godz. 16:55
  + wersja Bryan'a Kearney'a Moonlight Party :]
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (12)