Urodzona w Warszawie w 1977 roku, Magdalena Katarzyna Lipska aka Miss Jarea. Przeprowadziła się do Norwegii krótko po siódmych urodzinach. Od dziecka interesowała się muzyką. Brała udział w wielu konkursach wokalnych... Już 30 kwietnia oraz 1 maja będziecie mogli zobaczyć ją na żywo... 3 UserComments

Miss Jarea w klubach Best

Artykuł dodano: 24 kwietnia 2004, godz. 02:40
Odsłony: 5153x

Miss JareaUrodzona w Warszawie w 1977 roku, Magdalena Katarzyna Lipska aka Miss Jarea. Przeprowadziła się do Norwegii krótko po siódmych urodzinach. Od dziecka interesowała się muzyką. Brała udział w wielu konkursach wokalnych. W wieku 16 lat zaczęła interesować się muzyką elektroniczną, stała się fanką Prodigy i Westbam’a. Później zainteresowała ją cięższą nuta. W roku 2000 rozpoczęła się jej kariera jako DJ’ki. Zapraszano ją na różne imprezy, wkrótce stała się znaną jako grającą najcięższą muzę w Norwegii. W 2003 roku została wybraną przez serwis Megamind.dk DJ’ką numer 1 w Skandynawii.
Gra cieżko: UK Hard Trance, Hard House oraz Nu-NRG.
W 2001 roku wraz z DJ Eskimo wydała „Call Me Poison”. Współpraca z Danem Brinslee zaowocowała albumem „Soul Commander”.Ostatnio przeprowadziła się do Amterdamu. Grywa także w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Luxemburgu.

Już 30 kwietna (piątek) oraz 1 maja (sobota) będziecie mieli okazje zobaczyć prezentowaną artystkę na żywo w gnieźnieńskim klubie Best oraz we Wrześni.

Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl serdecznie zaprasza!

Miss Jarea @ Kluby Best

Komentarze
  • Shark24 kwietnia 2004, godz. 10:07
    Hmm a tej pani niezabardzo znam, trzeba posłuchać jej muzy, moze naprawde jest dobra. A co do tego że gra tak ostr± muzykę to sie troszeczke dziwie ;p
  • DJ Włodziu24 kwietnia 2004, godz. 18:05
    DJ Shark ... a cow tym dziwnego, że gra ostrą muze ??
  • Shark25 kwietnia 2004, godz. 00:26
    Po prostu załadnie sie usmiecha na tym zdjeciu graj±c tak± muze ;D
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)