Moby tak bardzo lubi Mixmaga i tak bardzo spodobało mu się, że został nominowany w plebiscycie na „najlepszego tanecznego wykonawcę wszech czasów”, że postanowił wykorzystać tę okazję. 4 UserComments

Moby rozdaje remiksy

Artykuł dodano: 2 grudnia 2011, godz. 10:11
Odsłony: 1962x

Moby tak bardzo lubi Mixmaga i tak bardzo spodobało mu się, że został nominowany w plebiscycie na „najlepszego tanecznego wykonawcę wszech czasów”, że postanowił wykorzystać tę okazję, by porozdawać za darmo trochę swojej muzyki.
Właściwie nie do końca swojej, bo chodzi o remiksy jego utworów. I uwaga – trzeba go, obawiam się, polubić na Facebooku. Ale jak ktoś słusznie zauważył ostatnio na tym forum, nikt nie musi dawać się łapać w fejsbukową sieć na dobre, wystarczy przecież założyć fikcyjne konto tylko po ty, by móc korzystać z takich dobrodziejstw, których jest coraz więcej i prawdopodobnie ta tendencja będzie się utrzymywać... Z drugiej strony skoro rozdaje za darmo, to nic się nikomu nie stanie, jeśli ściągniecie sobie te remiksy z innego serwera.Jak mówi Moby „Jakoś tak się stało, że zostałem nominowany przez Mixmag, co oczywiście bardzo mi schlebia. Jako że często z Mixmagiem współpracowałem oraz działałem też razem z wieloma innymi nominowanymi tu artystami, postanowiłem rozdać kilka remiksów, które ci nominowani dla mnie robili. Aż do świąt będę rozdawał po dwa remiksy tygodniowo”.

Brzmi nieźle, prawda? Na pierwszy ogień poszedł remiks Armanda van Heldena do „New York, New York”.
Moby feat Debbie Harry - New York New York (Armand van Helden Long Version)

Komentarze
 • DeeJay ija...2 grudnia 2011, godz. 13:44
  buja:)
 • Jerycho19882 grudnia 2011, godz. 17:54
  Bardzo fajny remiks, czekamy na więcej ;)
 • toudi262 grudnia 2011, godz. 20:14
  Miłe dźwięki na początek weekendu;)
 • mefistek3 grudnia 2011, godz. 16:07
  Stary van Heldenik :D remix przedni :]
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)