Impreza Molotov Cocktail Party Chwila Warszawa - Piątek 06122013 odbędzie się 6 grudnia 2013 (Piątek), w klubie Chwila Warszawa. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Molotov Cocktail Party  Chwila Warszawa - Piątek 06122013

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Molotov Cocktail Party Chwila Warszawa - Piątek 06122013

6 grudnia 2013, Chwila Warszawa, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
MAMO, CO TO JEST MOLOTOV COCKTAIL PARTY?

Molotov Cocktail Party to bezpośrednia kontynuacja imprezowych działań kolektywu Masala Soundsystem, który od początku 2011 roku skupia się na działalności autorskiej i koncertowej. Ekipę odpowiedzialną za imprezy Molotov Cocktail Party tworzą członkowie Masali oraz artyści zaprzyjaźnieni z zespołem.

Co usłyszycie wpadając na imprezę Molotov Cocktail Party? Balkan Beats, Klezmer Hip-Hop, Asian Underground, World Music, Gypsy Punk, Kuduro, Bhangra, Bollywood & more! Muzyczna selekcja wędruje od Bałkanów przez Algierię i Maroko po Punjab i Bollywood, zahaczając przy tym o Izrael, Węgry, Brazylię, Ukrainę, Rumunię, Angolę i wszystkie inne miejsca, gdzie tworzy się ciekawą, taneczną muzykę zainspirowaną lokalnym folklorem.

Molotov Cocktail Party to DJ'e gwarantujący różnorodną, etniczno-nowoczesną selekcję najwyższych lotów, MC's nakręcający zgromadzoną publikę do zabawy i muzycy grający z mistrzowską wprawą na orientalnych instrumentach. Mamy to wszystko - i znacznie więcej!

Gwarantujemy imprezowe wrażenia najwyższych lotów, podane w nieszablonowej otoczce i utrzymane na niespotykanym poziomie.

FACEBOOK:
http://facebook.com/molotovcocktailparty
http://facebook.com/masalasound

SOUNDCLOUD:
http://soundcloud.com/molotovcocktailparty
http://soundcloud.com/masalasound

Imprezy MOLOTOV COCKTAIL PARTY organizuje I-N-I ArtAgencja
http://i-n-i.pl/
http://www.facebook.com/inipl
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Ogrodowa 31/35, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo