26 stycznia zapraszamy na pierwsze w tym roku wydanie programu "MonteR broadcast". 0 UserComments

MonteR broadcast 2013/01 ludzie listy piszą

Artykuł dodano: 18 stycznia 2013, godz. 13:14
Odsłony: 2326x

26 stycznia zapraszamy na pierwsze w tym roku wydanie programu "MonteR broadcast".


Pierwsze wydanie „MonteR broadcast” w roku 2013 będzie poświęcone ... Wam, czyli głównie słuchaczom,  jak również producentom muzyki elektronicznej. Będzie to takie małe podsumowanie projektu, który obecny jest na radiowej antenie już 3 lata.  Tak, tak, to już 3 lata cyklicznych spotkań z ciekawymi ludźmi i ciekawą muzyką.

A propo’s ciekawej muzyki, tym razem czeka na Was album „Biscuit symphony” autorstwa Jurka Przezdzieckiego.


Na program jak zawsze zaprasza DJ MonteR – od lat związany z radiem i telewizja, gdzie jako inżynier dba o techniczną stronę realizacji i emisji programu, a od jakiegoś czasu – zasiadając przed mikrofonami – stał się również autorem programów poświęconych muzyce elektronicznej. Jeden z najlepszych DJ’ów wśród inżynierów i najlepszy inżynier wśród DJ’ów.  


Nic zatem dziwnego, że DJ MONTER jest również wykładowcą jedynej, profesjonalnej szkoły dla DJ’ów czyli FTB DJ SCHOOL, gdzie przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie młodym adeptom sztuki dj’skiej.
Audycji MonteR broadcast możecie słuchać w każdą ostatnia sobotę miesiąca o godzinie 20.


Audycji  Monter broadcast” możecie słuchać w najlepszych stacjach radiowych:

RADIOPARTY (słuchaj radia)

Pulsstacja.FM  (słuchaj radia)

CLUBSOUND  (słuchaj radia)

Radio TP.PL    (słuchaj radia)

 

UWAGA! Jeśli nie będziecie mogli słuchać programu na żywo możecie go później pobrać w postaci podcastu - wszystkie sety i programy radiowe znajdziecie na DJ’skim profilu Montera w serwisie FTB.PL:

/dj/monter/sety

lub bez konieczności logowania się na profilu zippyshare:

www.zippyshare.com/djMonteR

 

Facebook: www.facebook.com/MonteRpl


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne zdjęcia z imprez
100zdjęćZdjęcia z imprezy 1706  Mot Party Day W Cherry Club Wrocław1706 Mot Party Day W Cherry Club WrocławCherry Music Club97zdjęćZdjęcia z imprezy 1706 Saturday Baccarat Club1706 Saturday Baccarat ClubBaccarat Club100zdjęćZdjęcia z imprezy Sobotnia Domówka 170617Sobotnia Domówka 170617Domówka98zdjęćZdjęcia z imprezy Crazy World Events  Dawn Of SummerCrazy World Events Dawn Of SummerPacha100zdjęćZdjęcia z imprezy 20170624 - Showtek Live On Stage20170624 - Showtek Live On StageEnergy 200068zdjęćZdjęcia z imprezy Twisted By Angels  Happy Birthday  Mike G  17Twisted By Angels Happy Birthday Mike G 17Miasto Aniołów