Jak zawsze, w każdą ostatnia sobotę miesiąca czeka Was solidna dawka doskonałych, house’owych brzmień serwowanych przez najlepszych DJ’ów. W sobotę, 24 września kolejne wydanie  FTB SESSION w audycji PRYWATKA, której gos 0 UserComments

Monter & Fank @ radio Sudety 96,4 FM

Artykuł dodano: 14 września 2011, godz. 23:35
Odsłony: 3308x

Jak zawsze, w każdą ostatnia sobotę miesiąca czeka Was solidna dawka doskonałych, house’owych brzmień serwowanych przez najlepszych DJ’ów. W sobotę, 24 września kolejne wydanie  FTB SESSION w audycji PRYWATKA, której gospodarzem jest Grzesiek Waligóra, a gośćmi specjalnymi w studio będą DJ MonteR oraz DJ Fank.  
sobota, 24 września 

radio SUDETY 96,4 FM

16:00  PRYWATKA 

17:00  Grzesiek Waligóra live mix

18:00  DJ MonteR

19:00  DJ Fank


DJ MonteR – Tadeusz Janiszewski, Brzeg Dolny


Na scenie klubowej od kilku już lat, choć początki jego kariery sięgają wiele, wiele lat wstecz.  Od roku 2008 w składzie FTB dj’s TEAM. Przez lata zdołał już wypracować swój styl, będący niezwykłą mieszanką różnego rodzaju gatunków muzycznych począwszy od ciepłego house’u (funky/latin/vocal/disco) poprzez progressive a na trance kończąc. Cechą charakterystyczną jego setów jest duża ilość starych i nowych przebojów ale często w bardzo zaskakujących wersjach. Nie stroni również od tech-house’u czy nowoczesnego minimalu, dzięki czemu przekonuje nawet zwolenników mocniejszego brzmienia.Nie lubi monotonii w muzyce którą gra a dzięki temu, że obecnie w muzyce elektronicznej wszystkie style mocno się ze sobą mieszają a granice je różniące mocno się zatarły, nie musi i nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny, tylko buduje swój set na różnorodności nurtów muzycznych. Dzięki temu muzyka którą gra nie jest jednostajna, a klubowiczom dostarcza dużą dawkę pozytywnej energii i niepowtarzalnego klimatu. Krótko mówiąc - gra muzykę, która ma to ‘coś’ 


DJ MONTER jest również wykładowcą jedynej, profesjonalnej szkoły dla DJ’ów czyli FTB DJ SCHOOL, gdzie przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie młodym adeptom sztuki dj’skiej.
DJ Fank - Krzysztof Radomski, Poznań, MSM DJ’s Collective


Na poznańskiej scenie klubowej od 2008 roku. Jest jednym z tych DJ’ów, dla których granie to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu – dla niego to przede wszystkim ogromna pasja.
 
Obecnie współpracuje z agencją MSM Events i należy do kolektywu MSM DJ's Collective. W 2010 roku miał okazję pokazania się szerszej publiczności we Wrocławiu na eventach ASOT 450 oraz Sensation w strefie Deluxe, w Poznaniu na ATB In Concert 5, a także na dwóch ostatnich edycjach Global Gathering Polska (sceny Red oraz House).

Swoją uwagę skupia przede wszystkim na brzmieniach house’wych. Jego muzyka przepełniona jest dużą ilością pianina oraz vocalu, a niezwykle pozytywne i klimatyczne sety to mieszanka tego, co czuje najbardziej: funky, soulful, deep i tech house. Inspiracje muzyczną czerpie przede wszystkim od znanego na polskiej scenie klubowej DJ’a Neevalda. 


radio SUDETY 96,4 FM  ( http://www.radiosudety.pl/ ) 

http://shot2.inten.pl:8906/listen.pls

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)