Impreza Mystic Arts Event 5th Anniversary odbędzie się 11 lutego 2012 (Sobota), w klubie M25 Warszawa. Start imprezy: godz. 20:00. .
3 Mystic Arts Event 5th Anniversary

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Mystic Arts Event 5th Anniversary

11 lutego 2012, M25 Warszawa, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
....MAIN STAGE LIVE ACT....
E-CLIP [Iono Music - Serbia]
MOLE [Looney Moon Records - Włochy]
WHRIKK [Moon Koradji Recs/Sanaton Records - Holandia]
ARTHA [Cronomi Records - Polska]
SPACE ELEMENT [MAE - Polska]
MAGNATEC [MAE - Polska]

....MAIN STAGE DJ....
DJane NUKY [Bom Shanka Music - UK]

....CHILL OUT....
SWEN(DZONCY)STR00P Live! [Ashoka]
PSYGOR [PsyAlaska - Słowacja]
PETRIX [Trancekarpatians Art - Ukraina]
DAMON [Chillum Mafia / MAE - Poznań]
BONGO [Hallabanaha / MAE - Warszawa]
CZUBY [Collorobia - Warszawa]

...DEKORACJE...
MYSTIC ARTS EVENT DECO TEAM [Polska]
PETRIX [Ukraina]
PSYALASKA [Słowacja]

...WIZUALIZACJE...
0x43 [Be Psychedelic / MAE - Gdańsk]
Fuhek [Egodrop - Rzeszów/Kraków]

...CZAJSZOP...
LEŚNA SZAJKA

start 21.00

Wejściówki:
Przedsprzedaż
Od 13.12.2011 do 27.12.2011: 25 zł [150 wejściówek]
Od 28.12.2011 do 05.02.2012: 30 zł [bez ograniczeń]
W dniu imprezy: 40 zł

Informacja dotyczące przedsprzedaży:
Emaila z imieniem i nazwiskiem wysyłacie na adres mae5th.anniversary@gmail.com W przypadku gdy jedna osoba chce zakupić wejściówki dla większej liczby osób należy podać w e-mailu imiona i nazwiska wszystkich osób! Po otrzymaniu e-maila ze zgłoszeniem wyślemy numer konta na które należy wpłacić pieniądze. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie otrzymacie e-maila z potwierdzeniem wpłaty oraz numerami wejściówek, które będziecie musieli podać wraz z imieniem i nazwiskiem na bramce w dniu imprezy.

#INFO

Mystic Arts Event to kolektyw zrzeszający pasjonatów muzyki psychedelic trance. Kolektyw skupia się głównie na organizacji i dekorowaniu imprez. Pierwotnie nazwa Mystic Arts Event oznaczała cykl imprez wynikających z połączeniach sił dwóch kolektywów: Hallabanaha i Toga Dansverg. Sygnowane tą nazwą imprezy to mieszanka dźwięków psychedelic trance różnej maści, malowanych ręcznie obrazów, przestrzennych dekoracji oraz komputerowych wizualizacji - to lata doświadczeń, które teraz zostały połączone w jedną całość. Pierwsza impreza sygnowana nazwą "Mystic Arts Event" odbyła się w styczniu 2007 roku. Od tego czasu, poza bogatą obsadą z Polski (DJe, dekoratorzy, VJe oraz rodzimi artyści w osobach: Kino Oko, Prophets Of Orion, Lightsphere) pojawili się tacy zagraniczni artyści jak: Optokoppler, Mad Contrabender, E.V.P., Philter, Gyrro i Human Blue. Wraz z zapowiedzią imprezy z udziałem Vibrasphere (05.09.2008) doszło do powołania grupy Mystic Arts Event. W skład grupy wchodzą członkowie kolektywów Hallabanaha (Bongo, Mabeat), Fantazja (Salvi), AoV (Czuby, deSpool), Psylesia (Styropian) i Chillumafia (Damon). Ponadto w skład grupy wchodzą Space Element, Magnatec, Burkin, Cieciu, Funia i 0x43. Na imprezach Mystic Arst Event grali tacy producenci jak: Human Blue, Andromeda, Chromosome, Electric Universe, Laughing Buddha, S.U.N. Project, Dickster, Materia i Atma. Od stycznia 2007 do listopada kolektyw Mystic Arts Event organizował imprezy w warszawskim klubie Progresja. Od początku roku 2009 "siedzibą" kolektywu jest warszawski klub M25.


#MAIN FLOOR

E-CLIP [Iono Music - Serbia]
> http://www.myspace.com/eclipmusic
> http://www.discogs.com/artist/E-Clip
Pod pseudonimem E-Clip ukrywa się serbski producent Marko Radovanovic aka Radule. Z produkcją psytrance związany jest od roku 2002, wówczas powołał do życia projekt Beyondecliptica. Pod tym pseudonimem nagrywał w klimacie Full On, w roku 2008 nakładem greckiej wytwórni Medusa Records ukazał się debiutancki album Serba "Groove Technologies". Album nie odniósł większego sukcesu, a wraz z nastaniem roku 2009 powołał do życia nowy projekt E-Clip. Progresywne nagrania Serba bardzo szybko zyskały uznanie, a sam Marko zabrał się do ciężkiej pracy. Jej efektem były kolejne nagrania wydawane na kompilacjach największych psy progressywnych wytwórni: Iono Music, Blue Tunes, Spintwist, Oxygen, Prog-on-Syndicate, Yellow Sunshine Explosion. Od stycznia 2010 roku E-Clip wstąpił w szeregi Iono Music na stałe, a rok później, nakładem Yellow Sunshine Explosion ukazał się debiutancki album E-Clipa "Shuma " .

MOLE [Looney Moon Records - Włochy]
> http://soundcloud.com/mole_sound
> http://www.discogs.com/artist/Mole+%2811%29
> http://www.looney-moon.com/
Mole to tak naprawdę urodzony 27 maja 1987 roku Włoch Lorenzo Danesin. Z muzyką elektroniczną zetknął się w wielu 14 lat. Po zapoznaniu się z wieloma odłamami elektroniki w roku 2003 poznaje Psychedelic Trance, który po czasie staje się jego pasją. Wspólnie z przyjaciółmi (Francesco & Winny) zakłada kolektyw "Mokey Tribe" i organizują kilka imprez. W tym samym roku rozpoczyna się jego przygoda z graniem na imprezach jako DJ. Jednak po pięciu latach grania czyjejś muzyki stwierdza, że to zbyt mało by w pełni wyrazić siebie. Zamyka się w studio na dwa lata i wspólnie z przyjacielem, który pomaga mu w produkcji nagrywa pierwsze utwory i w 2010 roku debiutuje jako Mole. Dołącza również do założonej przez Florence Dusta wytwórni Looney Moon Records.

WHRIKK [Moon Koradji Recs/Sanaton Records - Holandia]
> http://soundcloud.com/whrikk
> http://www.myspace.com/udderrkropunsy
> http://www.discogs.com/artist/Whrikk
Whrikk to tak naprawdę 25-cio letni holender Matthijs Van Der Geest. Wychowany w gnieździe muzyki klasycznej, jazzu i metalu. Głęboko zaintrygowany fizyką i emocjonalnym oddziaływaniem muzyki na słuchacza. Tworzy głównie dla takich wytwórni jak: Sanaton Rec., Real Vision Rec., oraz Moon Koradji Rec. Ostatnio staje się coraz popularniejszy na scenie undergroundowego psytransu co widać po rosnącej liczbie jego utworów na kompilacjach z całego świata. Występował na festiwalach i imprezach w Rosji, Polsce, Holandii, Angli, Chorwacji, Niemczech, Szwecji i USA. Whrikk jest maniakiem detali i długofalowego przepływu dźwięków. W trakcie swoich występów na żywo tworzy mistyczną i niepowtarzalną atmosferę. Jego live’y oprawione są również specyficznym performerem. Jego muzyka jest rytmicznie dziwna, totalnie wyzwalająca oraz niezwykle kreatywna. Pozwala słuchaczowi na totalne oderwanie się od rzeczywistości i osiągnięcie "audio świadomości" na wielu poziomach.

ARTHA [Cronomi Records - Malbork]
> http://www.cronomi.com/?page_id=16
> http://www.myspace.com/arthapolandpsychedelic
> http://www.discogs.com/artist/Artha
Za projektem Artha stoi Michał "Timer" Bączek, urodzony w 1979 roku utalentowany mieszkaniec Malborka. Swoje korzenie wywodzi z nurtu goa, co słychać wyraźnie zwłaszcza w jego pierwszych produkcjach. Z muzyką elektroniczną zetknął się już jako dziecko słuchając takich artystów jak Jean Michel Jarre, Vangelis. Poprzez elektronikę, techno, trance dotarł do psychedelic trance słuchając albumu Twisted autorstwa Hallucinogena. To był jego start w psychedeliczne dźwięki: Hallucinogen, Sun Project, Space Tribe, Pleiadians. Artha tworzy muzykę od dobrych kilku lat, jego produkcje sięgają roku 1996. Pierwsze kroki stawiał na komputerze Amiga używając oprogramowania typu tracker - protracker, digibooster. Posiadając Amigę był aktywny na tzw. scenie amigowej jako "Timer". Pisanie muzyki zaledwie na paru kanałach była swoistym wyzwaniem. Dopiero gdy przesiadł się na komputer klasy PC poczuł moc i możliwości w tworzeniu muzyki jakie daje oprogramowanie. Generowanie brzmień w czasie rzeczywistym plus efekty w czasie rzeczywistym to było to czego brakowało mu na Amidze. Psytrance zaczął pisać zaraz po zetknięciu się z tym gatunkiem, ponieważ zawsze kręcił go trance. Preferuje gatunek Goa-trance, uwielbia melodie, wg niego to jest ta partia, która jest znacząca i potrafiąca zapaść w pamięci słuchacza, dlatego kładzie na tę część większy nacisk. Cześć jego utworów zainspirowana była twórczością Hallucinogena, który inspiruje Arthę do dziś. Z czasem Michał postanowił zainwestować trochę w sprzęt, by móc ulepszyć proces produkcji i jakości dźwięku. 28 kwietnia 2010 roku nakładem Cronomi Records ukazał się debiutancki album Arthy "Influencing Dreams ". Artha ma na swoim koncie występy we wszystkich najważniejszych ośrodkach psytrance w Polsce. Zaliczył także występy w Czechach i Niemczech.

SPACE ELEMENT [MAE - Warszawa]
> http://www.myspace.com/spaceelement
> http://www.myspace.com/stellarmagnitude
Pod pseudonimem Space Element ukrywa się urodzony w 1978 roku Michał Dąbrowski a.k.a. Just Mike. W młodości uczęszczał do szkoły muzycznej, ucząc się gdy na fortepianie. Kolejnym instrumentem "jego życia" była gitara, a muzyką heavy metal. Zainteresowania nowymi technologiami sprawiły, że postanowił tworzyć muzykę na komputerze - na "legendarnej" Amidze 500. W roku 1996 po raz pierwszy usłyszał nagrania w klimacie psychedelic trance, a po dwóch latach postanowił tworzyć muzykę w tym klimacie. Sporo jednak wody upłynęło w Wiśle zanim Just Mike "wypłynął" na szerokie wody. Na imprezie zadebiutował dopiero 9 kwietnia 2005 roku na organizowanej przez siebie imprezie "Polisz Psykick" w gdańskim klubie GGOG. Na imprezie tej poznał Przemka Ziółkowskiego (Magnatec), z którym tworzy(ł) projekt Stellar Magnitude. Michał grał na wielu imprezach w Trójmieście, Warszawie, innych miastach Polski oraz w Czechach i na Słowacji. Styl nagrań Michała utrzymany jest w klimacie goa-twisted psychedelic, w którym kosmiczne dźwięki łączą się z elementami nowoczesnego psytrance (fullon). Michał był odpowiedzialny za mastering nagrań na jubileuszową komplikację Psytrance.pl "Panta Deus".

MAGNATEC [MAE - Warszawa]
Magnatec to Przemysław Ziółkowski, mieszkaniec Warszawy; tworzy melodyjny przestrzenny trans. Zadebiutował na imprezie Polisz Psykick (09.04.2005). W międzyczasie nawiązał kontakt z Space Element i w wyniku wspólnej pracy powstał projekt Stellar Magnitude. W połowie listopada 2008 roku ukazało się kolejne wydanie polskiego muzycznego magazynu Laif, gdzie prócz artykułu poświęconego zagadnieniu psychedelic trance autorstwa DJa Noisa dołączono do niego płytę zatytułowaną "The Psychedelic Culture". Na kompilacji zagościli sami artyści z Polski. Za skompilowanie krążka odpowiedzialni są DJ Salvi (znany z warszawskiego kolektywu Fantazja, na płycie występujący również jako Stimorol) oraz Magnatec, który zajął się także sprawami związanymi z mixem i masteringiem płyty w Sound & Vision Studio (http://www.soundandvision.pl/). Na płycie zagościły również dwa autorskie utwory Magnateca, "Intro" oraz "Fluoro Funk", a także koprodukcja z Michałem Dąbrowskim w duecie Stellar Magnitude, czyli "Sun 17". Magnatec ma na swoim koncie imprezy w kilku miastach Polski oraz w Czechach .

DJane NUKY [Bom Shanka Music - UK]
> http://www.soundcloud.com/dj-nuky
> http://soundcloud.com/dirtysaffi
> http://www.bomshanka.com/
DJ Nuky, czyli tak naprawdę Ana Reis Martins - Portugalka mieszkając w Londynie wchodząca w skład wytwórni Bom Shanka Music. Przygodę z graniem rozpoczęła w roku 2005, dość szybko zyskała ogromną reputację ze względu na świetny dobór nagrań oraz technikę. Poza niezliczoną ilością imprez na Wyspach Brytyjskich ma na swoim koncie występy we Francji, Niemczech, Danii, Italii, Australii, Indiach, Afryce Południowej, Austrii, Holandii i Bahrajnie. Do tej pory odpowiedzialna była za za dobór nagrań na kompilacje "The Laboratory" (2008) oraz "Bloodlines" (2011). Od 2008 roku wspólnie z Alastair Crowther (1/2 Psymmetrix) tworzy projekt Dirty Saffi. Zarówno jako DJ jak i producent stawia na dobry energetyczny, hipnotyzujący psytrance.

SWEN(DZONCY)STR00P [Ashoka]
> http://www.psybient.eu/
> http://www.myspace.com/swendzoncystroop
Muzyczne bio strOOp’a można zawrzeć w jednym zdaniu: dwa lata samotnie w garażu. Przedtem kilkanaście lat znajomości z gitarą klasyczną (dziś piękna Admira Malaga), które nie owocowały publicznymi koncertami – artystyczne ambicje szły w kierunku malarstwa i rysunku. Dwie autorskie wystawy, jedna z surrealistycznym malarstwem, druga z psychodelicznymi portretami, rysowanymi na zamówienie lub z osobistej potrzeby. Radosne malarstwo na strychu plus romans z ruchem hipisowskim doprowadziło strOOp’a na skraj śmierci głodowej i musiał zacząć wykorzystywać swoje umiejętności do zarabiania na chleb, najpierw jako nauczyciel plastyki, potem fotoedytor i projektant w reklamie. Ta prostytucja musiała się kiedyś skończyć i strOOp wrócił do zainteresowań otchłaniami ludzkiej duszy – czyli różnymi rzeczami, które zaczynają się od "psycho-". Psychologia, psychoterapia i na koniec psychodelia, czyli świat zatoczył swoje koło i wrócił w miejsce, gdzie można znów odlatywać w nieznane zakamarki własnego umysłu przy pomocy sztuki. Tym razem bez obawy o śmierć głodową. Dwa lata garażu zaowocowały materiałem na pełną płytę – co z tego wyniknie, zobaczymy. Swen (Dzoncy) strOOp dopiero zaczął się rozkręcać...

PETRIX [TranceCarpathiArts - Ukraina]
> http://www.myspace.com/p_trix
Peter Veresh a.k.a Petrix urodził się w 1986 roku w zachodniej części Ukrainy, w mieście Uzhogorod. Z muzyką związany jest od najmłodyszhc lat. W latach 2000-2001 organizował małe imprezy w Karpatach. Połączenie natury z siłą goa trance sprawiło, że zaczał się na poważnie interesować kulturą goa. Wspólnie z przyjaciółmi założył kolektyw TranceCarpathiArts. Zanim zaczął grywać na imprezach, tworzył fluoro obrazy oraz nitkowe instalacje (tworzy je zreszta do dziś). Jako DJ grywa od roku 2004. Ma na swoim koncie imprezy na Ukrainie, Słowacji, Czechach i na Węgrzech.

PSYGOR [PsyAlaska - Słowacja]
> http://www.myspace.com/psylaska_tribe
> http://psyalaska.blogspot.com/2010/11/psyalaska-decorations.html
> http://www.facebook.com/pages/psyalaska-crew/49637753995
Jedna z najbardziej zasłużonych postaci w rozwoju sceny Psychedelic Trance na Słowacji. Jest także jednym z założycieli i "szefem" PsyAlaska Tribe, kolektywu organizującego bardzo popularny festiwal Chvatimech OA.

Ponadto w Chill Outcie zagrają Bongo, Damon i Czuby.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (3)
  • dym80
  • vjSiwek
  • Trix11
Komentarze
  • Trix1112 lutego 2012, godz. 21:23
    Bardzo udana impreza było idealnie. Każdy z artystów zagrał po prostu świetnie na szczególne wyróżnienie zasługuje występ NUKY który jak dla mnie był najlepszym setem tej imprezy oraz E-CLIP. Co do samego lokalu to chyba nie można było wybrać lepszego miejsca na taką imprezę surowy wystrój wnętrza połączony i dekoracjami Mystic Arts budował nieziemski wręcz klimat. Jednym słowy ten kto nie był niech żałuje.
Komentarze (1)

Mińska 25, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Sick Imagination With Brian Sanhaji Live - Kd3 B-Day BashSick Imagination With Brian Sanhaji Live - Kd3 B-Day BashSobota, 2 czerwca 2012BorgoreBorgoreSobota, 25 lutego 2012Walentynki - Frank Kvitta I InniWalentynki - Frank Kvitta I InniPiątek, 10 lutego 2012Symphonix blue Tunes Records - Niemcy Live  Dj Set  M25 WarsawSymphonix blue Tunes Records - Niemcy Live Dj Set M25 WarsawSobota, 21 maja 2011Jam The Club Z Dirtyphonics LiveJam The Club Z Dirtyphonics LivePiątek, 6 maja 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo