Czy jej najnowszy singiel okaże się prawdziwą "strzałą Amora", która zdobędzie Wasze serca i doleci do czołówki Polskiej Listy? Sprawdźcie! 6 UserComments

Na drodze do sukcesu: producentka z Kielc Aitra!

Artykuł dodano: 6 sierpnia 2015, godz. 11:20
Odsłony: 2975x
Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące są przełomowe dla Małgorzaty Imiołek, znanej w srodowisku klubowym pod pseudonimem Aitra. Jej utwory trafiają do coraz lepszych wytwórni (m.in. Pulsar Recordings, Spring Tube, a nawet Bonzai Music), artystka poszerza wachlarz prezentowanych przez siebie brzmień, a dodatkowo... przygotowuje debiutancki album, o którym naprawdę może być głośno!

Od pewnego czasu kielecka producentka pokazuje nam swoją nową twarz i próbuje swoich sił w tzw. modern trance. Pierwszym solowym kawałkiem w tej stylistyce będzie "Arrow'Amor". Poniżej prezentujemy Wam jego zapowiedź:

Aitra - Arrow'Amor ( Original Mix ) Available 10.08.15


"Arrow'Amor" zostanie wydany 10 sierpnia w wytwórni Elliptical Sun Recordings. Warto dodać, że we wrześniu (na osobnym singlu) pojawią się dodatkowe remiksy od Zeniego i Johna Granda.

Jeszcze w tym roku usłyszymy m.in. efekt współpracy z Agnieszką Wasilewską - wokalistką znaną jako Angel Falls. Utwór "Give Me A Sign" został przyjęty przez Bonzai Music. To nie pierwsze kroki Małgorzaty w tej wytwórni - pod koniec czerwca tego roku zaprezentowała w niej numer "Splash Out", wykonany wraz z Olegiem Szyszkinem (E.F.G.).

Aitra & E.F.G. - Splash Out - Original Mix (Bonzai Progressive)


Niedawno nasza rodaczka poinformowała swoich fanów o zaawansowanych pracach nad debiutanckim albumem. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku wszyscy wielbiciele progressive house, downtempo i ambientu otrzymają materiał, który będzie mógł ich urzec swoimi subtelnymi dźwiękami. Na płycie mamy znaleźć 14 pozycji, wśród których nie zabraknie nowej produkcji ze wspomnianym już E.F.G. 

Czy Aitra w najbliższych miesiącach rozwinie swoją karierę? Osobiście, trzymam za to kciuki. W ramach przypomnienia, dołączam Wam mój wywiad z Małgorzatą, przeprowadzony i opublikowany na blogu Z Dobrej Woli w maju tego roku: http://zdobrejwoli.blog.pl/2015/05/06/z-dobre[...]/.
Komentarze
 • Paweł Feliks Zawisza6 sierpnia 2015, godz. 22:20
  Nie jestem fanem takiej odmiany muzyki,ale drugi kawałek przyjemny,ma coś w sobie! :)
 • stiki7 sierpnia 2015, godz. 10:19
  Juz od dwoch lat mam jeden numer od tej Pani na playliscie i nie mam zamiaru go usuwac :)
  Aitra - Cagliary (Original Mix)
 • marcinmarek7 sierpnia 2015, godz. 11:47
  wspierajmy wspierajmy :) a klimaty sa bardzo przyjemne!
 • Luc Deep8 sierpnia 2015, godz. 09:12
  Niech sobie da spokój z tymi modernami, skoro potrafi produkować o wiele lepszą muzykę jak chociażby "Cagliary":)
 • FAUST5559 sierpnia 2015, godz. 21:22
  Właśnie takich producentów powinno się promować jak tylko się da by mogli zasłynąć na światowej scenie muzycznej, nie kwitnąć po znajomości na polskich eventach czy festivalach.
 • Alphazone_219 sierpnia 2015, godz. 00:30
  już ją kocham ! przesluchałem właśnie całego jej SC i powiem tylko warto, świetny, brzmienia jak nie z tych czasów .
  https://soundcloud.com/aitra
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)